mach3 ile panel ebatlama makinası yapılırmı?

Yalnız g-code kısmını nasıl yapıyorduk hatırlayamadım. Şimdi deneyim dedim olmadı.

Mach3 ü plasma modunda çalıştırırsanız da işinizi görür sanırım, G kodu içinde 2 eksen kesim için favori programlarımın içerisinden Vectric Cut2d fazlasıyla halleder...

Optimizasyon programinin ismi kopeksper demo indirip yapilan optimizasyonu dxf olarak kaydettim herhangi bir cam dosyasinda aciyorum parcalari goruyor ama cnc mantiginda goruyor asil sorunum xleri boylayacak sonra y leri kesecek bir gcode nasil olusturabilitim veya piyasada buna benzer bi uygulama satan vatmi simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim

Sent from my LG-D855 using KontrolKalemi Forumu mobile app

ille de mach3 mü olmalı? Yoksa otomatik ebatlama yapacak bir makine mi yapmaya çalışıyorsun ?

valla hocam gecen yil cnc yaptık mach3 kontrollu 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. bu iş plc kontrollu ve kendi arayuz programını geliştirmeden olmaz gibi gözüküyor

adamlar mach3le ebatlama yapmışlar mach3 un modbus ayarlarından plc ye de hukmederek bi çözüm üretmişler mach3 ün bu videodaki arayuzunu yapabilecek arkadaş varmı ?,

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri