Maaş sorusu

bu nedemek şimdi ?????

S7 ' Alıntı:
izmirde bi arkadaşım var çelik sektöründe ve teknisyen kendisi 2000 net alıyor.Yeni bi mühendis almışlar.daha yeni mezunmuş.3000 net ile başladı dedi

gelecek sizin tabikide bu kadar iş değişikliği yapmanız;sizde ne gibi zarara yol açtığını hiç düşündünüz mü?

acilstop ' Alıntı:
gelecek sizin tabikide bu kadar iş değişikliği yapmanız;sizde ne gibi zarara yol açtığını hiç düşündünüz mü?

selam acilstop

Firmayı değiştirmiyorum.Fabrika ve bulunduğum il değişecek.

Sayın S 7 bu firmadaki şefler bu maaşları alıyorlarsa müdürlerinizi hayal bile edemiyorum.
Bu arada teknikere ihtiyaç var mı 3000 ytl ye OK derim.

Ne para,ne mevki,huzur varmı çalıştıgın yerde arkadaşım?Senin kişiliginden taviz isteniyormu?Özgür olarak iş yerinde rahatmısın?(tabi madiyata şuan ihtiyacın varsa bilemem) bunlar şuanki işyerinde varsa hiç yerinden kıpırdama.Ama gidecegin yerdede bunları saglayacaklarsa hemen git:)

arkadaşlar , 10 yıldır otomasyon mühendisliği yapıyor olup , yurtiçi - dışı almadığım eğitim ve tecrübe yok. Son teknolojilerle çalışıyorum. 10000 YTL ye iş varsa , herşeyimi bırakıyorum , gidiyorum. Bana adres gösterin yeter.

10000 ytl türkiye de çok zor.Beni ispanya dan çağırmışlardı gitmedim.Ama o dönem 6000 E teklif etmişlerdi.

kendine güvenin varsa yurtdışına bakacaksın.

Arkadaşlar bu arada bastırdım ve 6600 ytl ile direk şef olarak göreve başladım.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri