M.j arlidge kitabı arıyorum

writersoul

Üye
Arkadaşlar merhaba

M.J. Arlidge isimli yazarın " O piti Piti" adlı romanını arıyorum. elinde olup da satmayı düşünen arkadaşlar varsa satın almak istiyorum.

Herkese selamlar ilgilenecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Ankara'da zafer çarşısı, skarya kitapçıları ve olgunlar sokak olmak üzere gezmediğim kitapçı kalmadı. Aylardır yaptığım google araştırması da bir sonuç vermedi.
ilginç bir kitapmış, üç adet sitede buldum ama tükenmiş, stoklarında yokmuş. bu linkte var sanırım dijital kopya ama nasıl okunur ben çözemedim.
https://1000kitap.com/kitap/o-piti-piti--40056/okurlar
Sanırım kitapseverlerin birbirlerine kitap tavsiye ettiği bir site bu.

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Ankara'da zafer çarşısı, skarya kitapçıları ve olgunlar sokak olmak üzere gezmediğim kitapçı kalmadı. Aylardır yaptığım google araştırması da bir sonuç vermedi.

Sanırım kitapseverlerin birbirlerine kitap tavsiye ettiği bir site bu.
yok sonradan bir daha baktım, üye olup okuyabiliyorsun yorum yapabiliyorsun, ben kitabı canlı seviyorum elimde olmalı ve istediğim zaman ayraçla kapatıp kaldığım yerden devam etmeyi seviyorum. ama ben arızalı biriyim elime aldım mı ve hoşunma gitti mi, bitene kadar bırakamıyorum. ilk bölüm beni çekti çekti kitap biter, çekmezse rafta hediyeliklerin içinde yer alır.

yok sonradan bir daha baktım, üye olup okuyabiliyorsun yorum yapabiliyorsun, ben kitabı canlı seviyorum elimde olmalı ve istediğim zaman ayraçla kapatıp kaldığım yerden devam etmeyi seviyorum. ama ben arızalı biriyim elime aldım mı ve hoşunma gitti mi, bitene kadar bırakamıyorum. ilk bölüm beni çekti çekti kitap biter, çekmezse rafta hediyeliklerin içinde yer alır.
Ben de öyleyim. kitabın kendine özgü kokusu bile hoşuma gidiyor.

yaşımızdan olsa gerek, ilkokuldayken ortada filan, kitap satın alır okurdum parasız olduğum dönemlerde ansiklobedi okurdum, o zamanlar hz google portakalda vitamindi.
Gazetelerin verdiği fasikül halindeki ansiklopedileri biriktirirdik.. Hatta ansiklopedileri taksitle satan pazarlama elemanları bile vardı.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri