M-Bus to Modbus Converter

Merhaba arkadaşlar bana m-bus protekolünden modbus rtu protekolüne çeviren bir konvertör lazım türkiyeden hemen temin edebileceğim bir adres bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
M-BUS PRORTOKOLÜNÜ BENDE ARAŞTIRIYORUM google den bir sürü çıkıyo converter var olmaz rs232 den çevir
ama bu m- bus protoklü hakında bilgisi olanvarmı ısı sayaçları için uğraşıyorum yada uğraşan varmı _?

azel elektronik ile görüşebilirsiniz

m-bus hakkında bilgi verebilir misiniz nerelerde kullanılıyor

Azel Elektronik adresinden Azel elektronik ile görüşebilirsiniz.
MBus okuycular ve MBus-Modbus dönüştürücüler hakkında bilgi alabilir ve temin edebilirsiniz.

Aynı problemi ben de yaşıyorum.Mbus protokolü nasıl çalışır ile ilgili bilgi bir türlü bulamadım.Azel elektronik ticari kurum.Sorumuz c# ile mbus haberleşme nasıl yapılır.Gönderilen kmut ve okuma mantığı lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri