Mıknatıs hakkında

nutella19

Üye
Merhaba
Istanbul da radyal mıknatıs bulabileceğim yer varmı arkadaşlar manyetik rulman üzerine bi projem varda onunla ilgili gerekiyor karaköy e gittim sordum ama bulamadım

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Okmeydanı Perpa da 8. katta mıknatıscı da var. Üst kapıdan girince birinci yoldan sola dönüyorsunuz, yaklaşık 50-60 mt. gittikten sonra sağ tarafta köşe başında. Görürsünüz zaten. Öncelerden orada vardı, hala varmı bilmiyorum.

Karaköye varmadan bi dükkan var güngören tarfından gelirken magnet bi şiydi dükkan adı bir de bu var miknatis.com.tr
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No: 1049
Okmeydanı / Şişli Mecidiyeköy
Telefon :

(0212) 320 44 80-81

Karaköyde dediğiniz yerde yok sayın by lent. Oradan da alışveriş yaptım. Deniz tarafında köşe dükkan değil mi ? Sizin linkini verdiğiniz benim bahsettiğim yer.

Karaköyde dediğiniz yerde yok sayın by lent. Oradan da alışveriş yaptım. Deniz tarafında köşe dükkan değil mi ? Sizin linkini verdiğiniz benim bahsettiğim yer.
Dükkan adı magnet olduğu için yazdım, yol üzerinde içeri ne girdim e sordum Sn.Şef, Evet verdiğim link adresini son anda okudum aynısıymış ama pencereyi kapatmıştım vardiya bitmişti :) Bi de izmir menşeili bir firma va dı sanki bunlara göz atın https://www.google.com.tr/search?q=...7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8

Gene tam isabet sayın by lent. Perpadaki benim tarif ettiğim, sizin linkini verdiğiniz yer İzmirdeki firmanın İstanbul bayii.
Bu arada biz kendimizi paralarken soruyu soran sırra kadem basmış. Meydanda yok.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri