MİCRO CODE STUDİO YARDIM

osmanab

Üye
Selamun Aleyküm arkadaşlar abiler bende bu program yüklüydü bilgisayarıma format attım ve tekrar yüklemeye çalıştım ancak programı derlemiyo bunun kurulumunu detaylı bi şekilde anlatırmısınız? işletim sistemim windows 7 ultimate 64 bit

64 bit de olmuyor.
Yol yakınken dön !

Pbp da 16 bitten kalma exe var.
64 bitte 16 bit desteği verilmez oldu , sorun budur.

İlla 64 kullanacaksan derleyici olarak mpasm seçmelisin.
Ve tabii mplab kurulu olmalı.
Fuse leri filanda ona göre yaparsın...

peki 32 bit e çevirsem windowsumu sorun kesin olarak çözülücekmi

32 bitde 16 bit desteği var...
Kullanan da çooookkk.

Bir tek bu program için 32 ye dönülür mü ?

çok teşekkür ederim.hemen 32 bite çeviriyorum tekrar sorun yaşarsam yazarım buraya :)

Ben olsam önce 64 de , yukarıdaki anahtar kelimelerin ışığında denerdim...
Beceremez isem ancak o zaman...

Hem zaten mcs ile nereye kadar ?
C ye geçmek için al sana bahane...

Serdar Çiçek hocanın kitabını al haftaya kalmaz üfff o biçim...

C ile uğraşıyorum zaten ama okuldaki aldığım eğtim pbp üzerine proje ödevlerim olduğu için mcs yi yüklemem gerekiyor

çok teşekkür ederim.hemen 32 bite çeviriyorum tekrar sorun yaşarsam yazarım buraya :)

arkadaşım bende 64 bit kullanıyorum micro code studio kullanıyorum sadece bu program için 32 bite çevirme onun yerine sanal xp kur şahsen ben öyle yaptım ve çok güzel çalışıyor...

arkadaşım bende 64 bit kullanıyorum micro code studio kullanıyorum sadece bu program için 32 bite çevirme onun yerine sanal xp kur şahsen ben öyle yaptım ve çok güzel çalışıyor...
sanal xp derken ne kastetmek istediniz ben windows 7 kullanıyorum

sanal xp derken ne kastetmek istediniz ben windows 7 kullanıyorum

bende 7 kullanıyorum wmware workstation diye bir program var bu programın içine istediğin bir windows sürümünü (örnek xp) yükleyerek ayrı bir bilgisayarmış gibi kullanabiliyorsun pc ikinci bir işletim sistemi oluyor...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri