Müzik çalar devresi veya hazır ürün

alpbey

Üye
Merhaba,

Güç verilir verilmez hafıza kartındaki müzikleri çalmaya başlayacak (açma düğmesine basmaya gerek olmadan) bir devre veya bu özelliğe sahip bir küçük müzik çalar ürünü arıyorum.

Bazen saatler ve günler boyunca aralıksız çalışabilecek dayanıklılıkta olmalı.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Selamlar.

İki aynı konu açmanız güzel olmamış, söyleyin birini silsinler. Aslında söylenebilecek birçok şey var, ben önce sormak istiyorum bunu yapmak için sizin aklınıza hiçbir fikir gelmedimi, şuan benim aklımda en az 10 tane yöntem var.

İki aynı konu açmanız güzel olmamış, söyleyin birini silsinler. Aslında söylenebilecek birçok şey var, ben önce sormak istiyorum bunu yapmak için sizin aklınıza hiçbir fikir gelmedimi, şuan benim aklımda en az 10 tane yöntem var.
Gerçekten aklıma bir fikir gelmedi hocam bilgim müsait değil. Piyasada hoparlörlü MP3 çalıcılar var ama güç gelir gelmez çalmıyorlar, illaki power düğmesine basılması gerekiyor. Bildiğiniz çözümleri paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Teker teker yazayım, power düğmesini kısa devre edin, sürekli basılıymış gibi olur, enerji geldiğinde çalar. Ben en ilkel yöntemden başlamak istiyordum ama siz yazdınız diye bundan başladım ama olmaz dedikçe devamı gelecek.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri