Müteahhit ve Jeneratör

Müteahhit yırtar o işten. Sonuçta jeneratör demiş ve vermiş. Çıkmaz bişey sanmam. Yinede alttan alarak iidalaşmadan konuşmakta fayda var. Kavga dövüşle çok sonuç vermez

Elektrikçi çağıracaksınız sayaçtan sonra ya çevirecek. Kolay gelsin pis işler malesef
Icinde ortaklik bulunan isler bir cok kisinin farkli dusuncelerde oldugu isler gercekten cok pis, tesekkur ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ayri hat cekme maliyetinin disinda trifazeye donusturulerek uygulanabilirligi mevcut bir sistem ancak hat cekme maliyeti sebebiyle uygulanmayacagini biliyorum, meslekten oldugumu iddia etmiyorum ve degilimde ki zaten burada siz isinin ehli ustalarimin fikirlerini almak icin paylasimlar yapiyorum soruma cevabiniz icin tesekkur ederim
Uygulanmaz demedim. Bilakis düşüncenizin aksine ayrı hat çekmeden uygulanabilir ancak istenmeyen dış müdahaleye açık olur.
Rica ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri