Lutron Grafik Eye 3106 Model Dimmer Anahtar

imprezasti

Üye
arkadaslar merhaba ben lutron marka 3106 T-AU model 5 sahneli grafik eye ariyorum nerden bulabilirim bilenler yardimci olabilirse sevinirim cunku ben internette biraz arastirdim ama bulamadim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
http://www.onidserv.com/lutronshop/product/2165
Calistigim firmada bu sistemler satilip yatlarda ve teknelerde uygulaniyor, ama TR de bulamadim. Yukaridaki adres yardimci olur sanirim ama baya pahali wouwww, bu kadar pahali olduklarini bilmiyordum. :) Isterseniz benim firmamin üzerinden satin alayim diyecegim ama oda %10 % 20 ucuz olsun, gönderim masrafi vs. baya bi pahaliya gelecek... :) Ama tabii komple sistem 5000 € mal olacaksa %10-20 baya güzel rakamdir herhal... :)

merhaba imprezasti, İdesis Mühendislik olarak Llutron otomasyon ürünlerinin ana bayisi olarak hizmet veriyoruz. internet adresimizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız
[email protected] www.idesis.com.tr

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri