LS MASTER K

UNSALX

Üye
Katılım
19 Nis 2013
Mesajlar
22
Puanları
1
mrb arkadaşlar, ls mk 120 s plc ile modbus haberleşme protokolü ile nasıl bilgi göndere bilirim. plc nin sol tarafında rs + - portu var muhtemelen parametre ayarlarında communication canal 1 bu porta hükmediyor.... her hangi bir sürücü ye rs485 bağlantı yapıp hız referansı göndermek veya akımını okumak istiyorum,,,,, bunun için nasıl bir komut yazmalıyım,,,, kglwın yardım dosyasında DRCV, DSND, MODBUS komutları ile ilgili hiçbir bilgi yok,,,, örnek bir program olursa daha iyi olur ............................................. şimdiden teşekkürler :)
 
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ARKADAŞLAR ls plc den anlayan yomu lütfen yardım.... ls master k 120 s model plc..... modbus haberleşme nasıl yapılır örnek program yada kısa bir bilgi,,,,,,,,,, plc ile bir invertöre hız referansı göndermem gerek.......... drcv, dsend ve modbus komutları nedir........................
 
LS PLC MODBUS KOMUTLARI na ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...............
 
Maalesef,destek zayıf.
 
Destek çok iyi
Direkt korelilerin sitesinden başvuru yapın
2-3 gün gecikmeli de olsa tam destek.
Şahsen PMU-Editorun eski versiyonunu (2.1) rica ettim
hemen gönderildi.

Saygılarımla.
 

Forum istatistikleri

Konular
126,691
Mesajlar
904,722
Kullanıcılar
447,498
Son üye
cilgin_iso

Yeni konular

Geri
Üst