LORA RA-01 STM32 ile nasıl kullanılır

Arkadaşlar lora ra-01 modülüm var elimde ama stm32 için nerdeyse kaynak yok herkes arduinoya çevirip öyle yazıyor kodları ben stm32 üzerinden yapmak istiyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar lora ra-01 modülüm var elimde ama stm32 için nerdeyse kaynak yok herkes arduinoya çevirip öyle yazıyor kodları ben stm32 üzerinden yapmak istiyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim
Merhaba ra01 modüller çok vasat, yaptığımız saha testlerinde sınıfta kaldı 100m'yi geçemedi
Sana tavsiyem lora E22 900t 22d tavsiye ederim, sx 1262 çipini içinde barındırır.
E22900t ile 7km haberleşme yaptım
Modül ttl olup, modülün arayüzünde first second ve air rate hızını düşürürsen daha uzuak mesafelere ulaşırsın. Ve kaliteli kazançlı anten kullanmak şartıyla
📌 E22 modül kullanmanı tavsiye ederim bu yaz 10dan fazla alıcı vericiler yaptım. E22900t 30d modül ile en uzak mesafem 25km idi.
Kimse inanmadı ama yaptım.
Dediğim modülde rssı özelliği de mevcut.
Şiddetle tavsiye ederim.

teşekkür ederim öncelikle lora ra-01 i değiştirdim sistemimden aynı şekilde e32 ye geçtim acaba yardımcı olabileceğiniz kaynak kodlar ya da örnekler var mıdır sensörlerimden aldığım verileri bilgisayarıma yollamak istiyorum

teşekkür ederim öncelikle lora ra-01 i değiştirdim sistemimden aynı şekilde e32 ye geçtim acaba yardımcı olabileceğiniz kaynak kodlar ya da örnekler var mıdır sensörlerimden aldığım verileri bilgisayarıma yollamak istiyorum
E byte in kendi sitesinde stm ile yapılmış kodlar mevcuttu veya fixaj'ın sahibi Mehmet bey var gerçi oda kendi sattığı ürünlere destek veriyor.
Benim kaynakların yabancıydı.
Türkiyede lorawan ile alakalı fazla Türkçe kaynak veya kod bulamazsın. Çoğunlukla github dan faydalandım.

tamamdır mail yolladım örnek kaynak ve kodlar için ama tabi sizin elinizdeki atarsanız inceleyebilirsem onları çok iyi olur teşekkür ederim tekrardan

Merhaba ra01 modüller çok vasat, yaptığımız saha testlerinde sınıfta kaldı 100m'yi geçemedi
Sana tavsiyem lora E22 900t 22d tavsiye ederim, sx 1262 çipini içinde barındırır.
E22900t ile 7km haberleşme yaptım
Modül ttl olup, modülün arayüzünde first second ve air rate hızını düşürürsen daha uzuak mesafelere ulaşırsın. Ve kaliteli kazançlı anten kullanmak şartıyla
📌 E22 modül kullanmanı tavsiye ederim bu yaz 10dan fazla alıcı vericiler yaptım. E22900t 30d modül ile en uzak mesafem 25km idi.
Kimse inanmadı ama yaptım.
Dediğim modülde rssı özelliği de mevcut.
Şiddetle tavsiye ederim.
hocam mail adresimi versem bana da kaynak konusunda yardımcı olur musun?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri