Logosoft ve Step7 Microwin programları

arkadaşlar ben bu programların vista sürümünü arıyorum hiç biri vistada açmıyor açabilen ya da elinde vistaya uygun logo ve step7 microwin programları olan arkadaşlar varmı? yardımcı olursanız çok sevinirim herkese kolay gelsin.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Siemens in şu an bulunan hiç bir yazılımı Vista ile uyumlu değildir. Tahmini süreç nisan olarak düşünülmüştür fakat bu süreçte de gerçekleşmesi pek beklenmiyor... ikinci yarı yılda eminim ki bir çok program uyumlu hale gelecektir....

Merhaba arkadaslar ben gecen gun micro/win programini indirdim ve vista yukledim calismadi.
sildim
Yeniden yukledim hama bu sever xp service pack 3 ayarlarinla calistirdim ve oyle yukledim su an super calisiyor

Micro/win
Logo soft
ve Simatic

İkiside bende kurulu sorun yok,

ustalarım xp uyumlu microwin 4.0 programı varsa gonderırmısınız ? bı kac kez ındırdım ama kurulmadı yardım edersenız sevınırım..!! ıyı günler..!

MERHABA ARKADAŞLAR
NİYE İNSANLAR VİSTA DİYE TUTTURUYOR ANLAMIYORUM NE VAR ŞU VİSTADA ONUDA ANLAMADIM KUR XP Professional AĞRIMASIN BAŞIN VE BÖYLELİKLE ÇÖZÜM ARAMAK ZORUNDA KALMAZSINIZ...

Kesinlikle yazıcı arkadaşa katılıyorum vista filan hikaye hem PC yi yavaşlatıyor hemde Siemens programlarında sorun çıkartıyorlar. Bize şirin görünen ekranlar lazım değil önemli olan iş yapacak programlar diye düşünyorum XP pro yu tek geçiyorum

arkadaşlar Micro/win proğramı lazım yardımcı olabilirmisiniz..

Microwin vista sorun çıkartıyor çünkü çalışması için sp istiyor.ama kurmayın ben kurdum çok takılıyor

micro/ win programını nerden bulabılırım yardım edermısınız?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri