LOGO! Program & Kullanım Klavuzları & Dökümanlar

Bağlantı kuramadım derken nasıl bir sorunla karşılaştığınızı yazarmısınız ne gibi bir hata verdi

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
v8.0 sürümünü kullanmaya başladım daha önceden bağlamış olduğum rs232 kabloyu tanımıyor, tanımadığı için bir işlem yapamadım siemens den aldığım cd ile yaptığımda bir sorun olmuyordu

V8.0 sürümünde bağlantı ayarlarından com ayarlarını kontrol ettinizmi

Arkadaslar yeni 3 adet logo8 aldim 2 sine eternetten baglaniyorum.fajat birisine programi atacagim zaman sifre soruyor.kutuyu kendim actim barkodlarini kendim yirttim.ama icinde programda yok.logo uzerinden sifre olusturmadim.programdada sifre yok diger lerine baglanip program ataiyorum sifre sormuyor.bunun sifresi nedir .yada ne yapmak gerekir

bağlanırken realtek controller üzerinden bağlan

wirless üzerinden bağlanırsan şifre istiyor
bende böyle birşeyle karşılaştım logo 8 birde logosoft programın 8.1 versiyon olması gerek sorun çözülmezse aldığın yerle irtibata geç şifreyi kırsınlar yada siemensten teknik destek al

Ama digerlerine hemen baglaniyirum ıp adresini yaziyirum direkt baglaniyor.

olabilir isterseniz birde siemensle görüşün daha iyi bilgi verirler

LOGO!8 ile bağlanırken şifre istemesinin nedeni standart olarak bilgisayarınızda bulunan ethernet kartı dışında başka bir haberleşme modülü seçilmiş olmasıdır. Lütfen bağlanma aşamasında doğru haberleşme ayarları seçildiğini kontorl edin.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri