Logitech Driving Force GT Sorun

Rimex

Üye
Selamlar

3-4 aydır kullandığım Logştech driving force gt direksiyonum 4 ay önce bozulu.
Direksiyonu çeşitli yerlere götürdüm sadece 1 yer baktı ve kartı yanık diyip bıraktı.
ne kadar doğru da bilmiyorum.Konuya geliyim

Direksiyonla çok virajlı bir haritada oynuyordum.Ta ki yanık plastik kokusu gelene kadar. Hemen fişini çektim direksiyonun.
Sonra yeniden bağlayınca sadece sağa döndü ve ışığı çok az yanıp sönüyordu pedallar tün tuşlar çalışıyordu ama direksiyon algılamıyor.Halen daha çözemedim lütfen yardım edin

büyüklerinden biri tamire götürsün elektronik ustası baksın .

benzer ürün konu . anakart fotosu
https://www.kontrolkalemi.com/forum...-force-gt-direksiyon-Çalışmama-sorunu.124800/

6441FCAD-EF8A-4EDE-9AA5-C51247BEFE76.png

Zaten götürdük lokal bir ustaya kartı yanık dedi gezmediğimiz elektronikçi kalmadı

Zaten götürdük lokal bir ustaya kartı yanık dedi gezmediğimiz elektronikçi kalmadı

kartın kaliteli çeşitli yönlerden fotolarını yayınlayın elektronik ustaları bir yol gösterebilir belki ???

Resim eklensin ama elinizden bu ve benzeri tamirler gelmezse biz ne kadar anlatsak ne fayda ...

Selamlar

3-4 aydır kullandığım Logştech driving force gt direksiyonum 4 ay önce bozulu.
Direksiyonu çeşitli yerlere götürdüm sadece 1 yer baktı ve kartı yanık diyip bıraktı.
ne kadar doğru da bilmiyorum.Konuya geliyim

Direksiyonla çok virajlı bir haritada oynuyordum.Ta ki yanık plastik kokusu gelene kadar. Hemen fişini çektim direksiyonun.
Sonra yeniden bağlayınca sadece sağa döndü ve ışığı çok az yanıp sönüyordu pedallar tün tuşlar çalışıyordu ama direksiyon algılamıyor.Halen daha çözemedim lütfen yardım edin
Bende assetto corsa oynarken oldu bir anda yanık kokusu geldi aynı seninki gibi şuanda ışığı yanıp sönüyor direksiyon çalışıyor ama oyunda okumuyor henüz hiç bir yere göndermedim bugün tak çıkar yaptım encoderda bir sıkıntı görmedim hata başka bi yerde!

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri