Logitech Driving Force GT Direksiyon Çalışmama Sorunu

Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildinizmi sorunu ?
Evet, çözdüm. Kartın üzerindeki 2 tane 4951gm ve 1 tane 9977gm mosfeti değiştirince düzeldi.

Evet, çözdüm. Kartın üzerindeki 2 tane 4951gm ve 1 tane 9977gm mosfeti değiştirince düzeldi.
kanka selamlar öncelikle bende seninkiyle aynı olduğunu düşündüğüm bir sorun var bendede prize takılı değilken sert ve oyunu gridğimde ise oyundaki direksiyon açısıyla aynı dönmüyor ve direksiyon ses çıkarıyor çok fazla değil ama bu mofsetleri nasıl değiştiriyoruz ve benim hatamla senin hatan aynımı ?

kanka selamlar öncelikle bende seninkiyle aynı olduğunu düşündüğüm bir sorun var bendede prize takılı değilken sert ve oyunu gridğimde ise oyundaki direksiyon açısıyla aynı dönmüyor ve direksiyon ses çıkarıyor çok fazla değil ama bu mofsetleri nasıl değiştiriyoruz ve benim hatamla senin hatan aynımı ?
Aynı değil gibi görünüyor. Benim direksiyonum hiç dönmüyor. Mosfetleri benim burdan anlatmamla değişemezsin, birazcık lehim becerin olması lazım.

Reis aynı sorun bendede varda ama benimki sadece bir tarafa sert seninkide öyle miydi yoksa 2 türlü müydü bide seninki hangi kabloyu sökünce normale dönüyordu hangi renk kabloydu

Driving Force Pro direksiyonumda aynı sorunu yaşıyorum. Nasıl değiştiriyoruz, hangi aletler gereklidir, neler almalıyım? Bunları yazarsan çok memnun olurum. @berhankanbur

Reis aynı sorun bendede varda ama benimki sadece bir tarafa sert seninkide öyle miydi yoksa 2 türlü müydü bide seninki hangi kabloyu sökünce normale dönüyordu hangi renk kabloydu
Kankacım bende hala sıkıntı var sök tak yaptım seninki gibi sağ tarafa dönerken sert oluyor sola doğru yumuşak sebebini bilmiyorum encoder kırık felan diye düşündüm ama değil sorun başka bir yerde

Bu konuyla ilgili bilgili olanlar yazarsa çok mutlu olurum.

arkadaşlar bendede aynı sorun vardı direksiyon sertti motor kablosunu cıkartınca orjinal haline geliyordu ışıgı yanıp sönüyordu sorunu cözdum bu parcaları degiştirdim ap4951gm ap9977gm P6KE27CA

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri