Limit siviçlerler periyodik çalışma

"Sayın zeybek te size hak vermiş olsa ki, kendince doğru olan çizimi göndermiş."

KImseye hak vermedım efendım,,
Bu çizimi burada defalarca paylaşdım ve ısteyen arkadaslaşr uyguladı. Bende uyguladıgım için paylaşidım

Siz gibi bir usdat la yarışmaya girmek aklımın ucundan gecmez. Hıslerle davranmasak bıze daha uygun olurdu..
Sizn çızımle ılgılı tek lafım yok , lutfen okuyun
Başka bır gurupdakı uzucu olayı, buraya tasımamakda bence daha uyardı size,,
Ayrıca çizim tarıhıne bakjarsanız, 2011 de çizilmiş, sizle yarısmak için karalamadım hemen ayaküstü,,
Kaldıki, grubumuzdan ayrılmanıza sebebp olan konuyu, kendı formunuzda sormadınız, amacınız başkalarını test etmekdi,,Sonuc ne cıkdı acaba,,,

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
@zeybek;

Sizin tek sorununuz kullandığınız cümlelerin ucunun nereye gittiğini bilmemeniz.

Benim kimseyi sınama gibi bir derdim olamaz, sadece sorulara cevap veririm,bu mesnetsiz yorumunuzdan dolayı sizi kınıyorum.

Ve her hatanızda kulağıma gelen duyumlarda, " ee yaşlıyım ne yapayım aslında ben onu demek istemedim diyerek, kendi hatalarınızı yaşınıza ve kul olmanıza bağlarken, başkalarından peygamberlik kusursuzluk beklemeyin.

"Sayın zeybek te size hak vermiş olsa ki, kendince doğru olan çizimi göndermiş."

KImseye hak vermedım efendım,,
Bu çizimi burada defalarca paylaşdım ve ısteyen arkadaslaşr uyguladı. Bende uyguladıgım için paylaşidım

Siz gibi bir usdat la yarışmaya girmek aklımın ucundan gecmez. Hıslerle davranmasak bıze daha uygun olurdu..
Sizn çızımle ılgılı tek lafım yok , lutfen okuyun
Başka bır gurupdakı uzucu olayı, buraya tasımamakda bence daha uyardı size,,
Ayrıca çizim tarıhıne bakjarsanız, 2011 de çizilmiş, sizle yarısmak için karalamadım hemen ayaküstü,,
Kaldıki, grubumuzdan ayrılmanıza sebebp olan konuyu, kendı formunuzda sormadınız, amacınız başkalarını test etmekdi,,Sonuc ne cıkdı acaba,,,

@zeybek;

Sizin tek sorununuz kullandığınız cümlelerin ucunun nereye gittiğini bilmemeniz.

Benim kimseyi sınama gibi bir derdim olamaz, sadece sorulara cevap veririm,bu mesnetsiz yorumunuzdan dolayı sizi kınıyorum.

Ve her hatanızda kulağıma gelen duyumlarda, " ee yaşlıyım ne yapayım aslında ben onu demek istemedim diyerek, kendi hatalarınızı yaşınıza ve kul olmanıza bağlarken, başkalarından peygamberlik kusursuzluk beklemeyin.
O dedıgın mazeretlerı bana göstersen
kelıme klavye hatalarında kullanırım evet, 55 yasından sonra bılgısayar , gördum hatalarım oluyor, evet,
sizin biliginize hunerınıze saygım var ama aynı derecede kaprislisiniz
Bence, kişiliğinizle konusmasak,,,
Ve burada kapanmasını arzu ederim, forum uyelerine karsı ayıp olacak.
Sanatkar, hunerli, kişi biraz kaprisli olur, bilirim hak veririm ama, sizinki aşırı alınghanlık..
Benım klavye hatalrımdan zıyade, paylaşımlardan konusup tenkıd ederk, benıde uyarıp dogruyu bulmama yardımcı olmanızı dileridm. Size, bu yakısırdı, Yoksa, en ufak bir soru ve sorgulamada grubu terk etmek değil,,
Yaşımdan utanmam saklanmam,,,Sızlerde görürsünüz inşallah saglıkla mutllulukya yaşlanmanızı dilerim, Mesut bey,,

Son düzenleme:
Kişiliğime laf söylemek senin haddin değil.
Sadece ağzından çıkanı kulağın duysun.

Siz burada kimsenin babası değilsiniz, kimsede sizin çocuğunuz değil.

Sami bey'i örnek alın, yaşınıza yakışan söylemlerde bulunun.

Patavatsız konuşmayın.

Kişiliğime laf söylemek senin haddin değil.
Sadece ağzından çıkanı kulağın duysun.

Siz burada kimsenin babası değilsiniz, kimsede sizin çocuğunuz değil.

Sami bey'i örnek alın, yaşınıza yakışan söylemlerde bulunun.

Patavatsız konuşmayın.
Kımden neler duyuyorsun bılmem , ama ben söylıyeyeım, evet zaman hatalarım oluyor aceleciliğime baglı olarak, bundan gocunmuyorum.
Bunun yerıne, 42 sene evvel uyguladıgım ve burada en az 10 kez paylaşdıgım cizimle konusalım, hata/eksik neyse düzeltelim. Kişiliğini grupda gördüm, devamına gerek yok. Bır baska , saygı duygugum abimizi örnek göstermek yerine siz örnek olunuz.
Kaldıki benım en kucuk oglum, sızın meslegınızde zırvede ve uzmandır,,Her zaman önerım, kımseyle polemiğe gırme, kişilikden saldırma, kimin ne oldugunu kimse bılemez derim,,
senı baskaları begensın sakın ola kendinizi begenmeyin derim, tavsıye ederim...

Ben, 3 tane yıldız üçgen devresi paylaşırım, siz 5 tane daha ılave dersiniz, tasarım/ hayal yaratıcılıgının sonu yok. Burada yaptıgım önerdiğim konularda uyaran, hatamı gösteren genc kardeşlerime hep teşekkur ettım KImseye kişiliği, hataları ıle sadırıp savunmaya gecmedim..
Grupdan kaçıs şeklınız , fazla söze gerek bırakmadı.
<Kaldıkı mesaj sayıma ve arkadasların lutfettiği begenıyede bakmanı önerirım O yaslılık bahanesıne sıgınarak yapılmıs paylaşımlara gelen begenılere

Bir sey daha son olarak, cevapladagında uzak durmaya calısacağım.. Senın forumundada uyeyım, beni banla, yok et :))
Saygılarımla..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri