Libyada çalışabilecek tecrübeli ve yeni mezun Elk.Müh.

Bigpasha

Üye
İLAN-1-15.04.2010
Sembol İnşaat Libya projeleri için İngilizce bilen ve 2-3 yıl tecrübeli

elektrik mühendisi aranıyor..

İlgili kişi:

Hasan AKKOÇ

Tel: +218 91 4514456

(0532) 6357019

İLAN-2-15.04.2010

Yeni Mezun Elektrik Mühendisi

Seyahat engeli olmayan, orta derecede ingilizce bilen, Autocad programına hakim, Yeni Mezun Elektrik Mühendisine ihtiyaç bulunmaktadır.

İlgili Kişi:

ABC MÜHENDİSLİK - Halef Şener YUMUK

Adres : Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No:100 GÖLCÜK/KOCAELİ

Tel : 0262 412 02 42-44

Fax : 0262 412 02 43

e-mail : [email protected]

Merhaba bende cv mi size gönderdim
olumlu ya da olumsuz haberdar ederseniz sevinirim.

elektrik mühendisini mesleki bir paylaşım sitesinden arayan firma nasıl bir firmadır doğrusu merak konusu ama siz bekleyin cevap gelecek diye ben en az 100 yere cv gönderdim daha cevap gelmedi

Emin olabilirsinizki büyük bir firmadır Özellikle sembol inşaat. Ayrıca burası büyük bir forum dolayısı ile ilanın adresi doğru. Dileyen arkadaşlar CV lerini gönderebilirler Hasan AKKOÇ işinde çok başarılı birisidir. Yeni mezun olan arkadaşlar yanında yetişebilir.

usta işini bilen bir teknisyen ararsanız sizinle çalışmak isterim maalesef mühendis değilim

Bence haksızlık ediyosun teknik elemanı teknik sitede de bulamayacaksan nerde bulacaksın
bu arada firmaya laf yok
ve ayrıca cevap geliyor...

Ben bişeye dikkat çekmek istiyorum yeni mezun ve tecrübeli :) .........

Ben bişeye dikkat çekmek istiyorum yeni mezun ve tecrübeli :) .........

onların hepsi balon diyorum berdibek'in yazdığı yazıyı çürütüyorum dediği ana firmadır,ana firmada hiçbir zaman yeni mühendislerle çalışmaz,gerek duymaz işi bilen tecrübeli mühendisler yer alır,fakat denilen firma %100 olarak işi taşerona vermiştir dolayısıyla o taşeronun şantiye şefi yeni mezun olmuş elektrik mühendisi alacaktır yeni olmasının sebebi ise şudur yeni adam tecrübesizdir deneyimi yok yeni şantiyesi birde enbüyük dezavantajı saat ücreti hesabı çalışmaz mühendisler ama aldığı maaş çok azdır fark buradadır yeni aranmasının sebebi,ben 2,5 yıldan beri yurt dışı şantiyelerinde çalışırım neyin ne olduğunu berdibekten ve diğer forumdaki arkadaşlardan daha iyi bilirim bu yazılanlar süslü laflarla üniversite öğrencilerinin ağzından yazılarak olmuyor arkadaşlar yaşamayan bilmez..her duyduğunuza da inanmayın diyorum.

Bence haksızlık ediyosun teknik elemanı teknik sitede de bulamayacaksan nerde bulacaksın
bu arada firmaya laf yok
ve ayrıca cevap geliyor...

burası bilgi paylaşım platformu dostum iş kurun veya kariyer.netin sitesi değil veya sen daha bizim elek. piyasasının içinde kaç çakal var dalavere çeviren adam var bilmiyorsun,şantiyede çalıştığın zaman anlarsın ve sen bir üniversite öğrencisisin hepsi bu

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri