LG PLC Programlama İle İlgili Power Point Slaytlar

general

Üye
Arkadaslar LG PLC ile ilgilenen arkadaslarmıza faydalı bir slayt , şimdiden basarılar diliyorum.

rar şifresi : www.kontrolkalemi.com

Ekli dosyalar

• 04. K200S_Intro.rar
    421.5 KB · Görüntüleme: 2,384
  • KONTAK_KOMUTLARI.rar
    9.8 KB · Görüntüleme: 1,639
  • UYGULAMA KOMUTLARI_1.rar
    15.7 KB · Görüntüleme: 1,639
  • TMR_CTU.rar
    12 KB · Görüntüleme: 1,344
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Hocam paylaşım için teşekkürler fakat K200 S dosyasının şifresi yanlış sanırım onu acamadım bi kontrol edermisin

arkadasım şifrelerde hiçbir problem yok .tekrar dene. büyük harfle yazıyorsundur.eğer yine olmazsa mail adresini yollarsan gönderirim .iyi çalışmalar .

www.kontrolkalemi.com

Hocam tekrar denedim fakat olmadı ilk dosyanın şifresi yanlış maili pm ye atıyorum

teşekkürler, güzel bir kaynak.
ls k120s ile dc motor kontrolü yapıyorum.
fakat plc dig. output göstermesine rağmen çıkışta gerilim gözükmüyor.
bir de bütün dig. inputlar hiç bişey bağlı olmamasına rağmen 21,5 VDC ölçtüm.Normalde gerilim olmaması gerekmiyor mu?
yardımcı olursanız sevinirim.

transistör çıkışlı k serisi plc lerde p ile tanımlanan klamensi +24v ile beslemediyseniz plc den çıkış alamazsınız.çıkışdaki com larada aynı güç kaynağının eksisine yani sıfırına bağlayın.

arkadasım şifrelerde hiçbir problem yok .tekrar dene. büyük harfle yazıyorsundur.eğer yine olmazsa mail adresini yollarsan gönderirim .iyi çalışmalar .

www.kontrolkalemi.com
ya bna yardım edermisiniz plc ile proje yapmam lazım bitirme projemi ama hiç bişeye ulaşamadm bna bi fikir verirmisiniz elektrk elektornik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim bide özel msj atarmısınız lütfen

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri