LG mps invertır klima hakkındabilgi

hasancavus

Üye
selam arkadaslar LG mps klima hakkında bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum cihaz r410 gazla calısıyor

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
lg inverter kaç btu luk onu bana göndere bilirmisin ve sorun neydii bunuda eklersen sevinirim

arkadaşım ne tür bir bilgi istiyorsun sorunun ney onu bildirirsen yardımcı olmaya çalışırız

selam arkadaslar bu klimada bir dıs ünüte üc ic ünüte var dıs inüteden bir cif boru cıkıyor basma ve emis bu borular bir santrala giriyor burdan her ic ünüteye ayrı ayrı tesisat cekilmis santralın yanında elektironik kart sistemi mevcut ic ünüteden sinyal gelince büyük bir ihtimal santral icerisindeki ventiller gaza yol veriyor bu klima nasıl vakum yapılır bildiginiz gibi 410 gazda vakum cok önemli

selam sistemi vakum etmek için cihazın enerjisi açık konumda bırakılır bütün iç üniteler kapalı iken dış ünite üzerinden yapılır.

biz'de böyle bir montaj yapmıştık..! ilk önje vakum yerine normal hava şarj ettik sisteme bi gün bekledik ( ilk olduğu için ve montaj süresinin önemi yoktu) kaçak olma itimaline karsın..! sonra normal vakum pompalarını kullanmadık daha kuvvetli olanlardan kullandık..!
gaz şarzını yaptık fakat bizim klima r410 gazlı degildi..! bir dış yedi iç ünite'den oluşuyordu..!

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri