LG Lcd tv arızası

bersoy34

Üye
Arkadaşlar Merhaba.
LG 32LA620S model televizyonum bir anda kapanmaya başladı, belli bir süre bekleyip açtığımda tekrar açılıyor ancak yarım saat demeden tekrar kapanıyor, hemen açmak istediğimde ise stand bu ışığı 3 kez yanıp sönüyor ve sonra tamamen sönüyor, kumandadan tekrar açma düğmesine bastığımda stand bu ışığı yanıyor yani tv kapalı konuma geçiyor, arıza neyden kaynaklı olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Kapagi acmaniz lazim. Stand bye ledinin yanip tv nin acilmamasi 5v hattinda problem oldugunun gostergesidir. Sismis kond veya kisa devre diyot olabilir bu hatta.

Kapagi acmaniz lazim. Stand bye ledinin yanip tv nin acilmamasi 5v hattinda problem oldugunun gostergesidir. Sismis kond veya kisa devre diyot olabilir bu hatta.
Kapağı açtım, şişme vs gibi herhangi bi anormal görüntüye rastlamadım, ölçü aletim olmadığı için de ölçüm yapamadım, besleme kartının değişmesi çözüm olabilir mi bu arıza için ?

Kapağı açtım, şişme vs gibi herhangi bi anormal görüntüye rastlamadım, ölçü aletim olmadığı için de ölçüm yapamadım, besleme kartının değişmesi çözüm olabilir mi bu arıza için ?
O ariza beslemeden oldugu gibi anakarttan da olabilir. Tv tamircisine goturun.

ölçü aletin yoksa ve bu işten anlamıyorsan servise gitmeni tavsiye ederim çünkü elektrik şakaya gelmez

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri