LG 42LA620S led bar

inecik

Üye
Değerli arkadaşlar lg televizyonumun görüntüsü gitti, led barlarını değiştirmek niyetindeyim, led barları alabileceğim güvenilir bir yer tavsiye ederseniz çok memnun olurum.

Değerli arkadaşlar lg televizyonumun görüntüsü gitti, led barlarını değiştirmek niyetindeyim, led barları alabileceğim güvenilir bir yer tavsiye ederseniz çok memnun olurum.
Lg42la620s led bar
Led üzerindeki yazı ve numaralara ve incelik kalınlık bakır led şekli boncuk
bakıp arastirmaniz

Orj zor bulursunuz .Bulsanizda çıkmadır

Alacagiz led in datasheet bakmanız

Danışmanız. https://tavsiyeforumu.com/

Yorumları okumanız .

Son düzenleme:
Sorunun ledlerden kaynaklı olduğunu tespit ettiniz mi? Tv açıkken bir fenerle ekrana bakarak aydınlanan kısımda görüntü varsa ledler çalışmıyordur.
evet tamda dediğiniz gibi ,cep telefonu ışığında ekranda görüntü var

arkadaşlar dün televizyonu söktüm ve led barlara ulaştım, görünürde fiziksel olarak dikkat çeken bir şey yoktu sadece barın birinin yapışkanı bırakmış ve bir düğme yerinden çıkmış idi.internette led ampul den test cihazı yapılmış, bende bu test cihazından yaptım ve televizyondaki led barları kontrol ettim ve hepsinin yandığını gördüm.çıkan düğmeyi japon ile yapıştırdım, led barıda çift taraflı band ile tutturdum ve televizyon çalıştı.eğer o basit test cihazını yapmamış olsaydım yeni birtakım led bar alacaktım. bilgilerinize

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri