lenze 8200 vector parametreleri

Salim

Üye
kardeşlerim, sistemde mevcut 22 kva motor tahrik eden bir lenze 8200 vector sürücüsüne analog olarak kumanda ediliyor..bu sürücüyü KEYPAD üzerinden kumanda etmek istiyorum.
birincisi start parametresi ikincisi frekans artırma ve azaltma parametrelerine acil ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz memnun kalırım..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bazı Türkçe dökümanlar buldum ama bulunduğum yerden gönderemiyorum. Özelden mail adresi verirseniz mailinize yollarım.

Bazı Türkçe dökümanlar buldum ama bulunduğum yerden gönderemiyorum. Özelden mail adresi verirseniz mailinize yollarım.

selam ibora rica etsem lenze 8200 Türkçe parametreleri mail atarmısın ***********

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bana da yollarmisin simdiden tskler

Sent from my Blade III using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Vallahi hocam mümkünatı varsa ben de isterim *************

bende isterim *************

Arkadaşlar merhaba, almış olduğunuz dokümanları benimle de paylaşırmısınız ******************

arkadaşlar lenze 8200 vector türkçe döküman varsa *********** gönderirseniz memnun olurum

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri