Lenovo Notebook Bios Güncelleme Sonrası Bilgisayar Açılmadı lenovo v310 modeli çözümü

Lenovo Notebook Bios Güncelleme Sonrası Bilgisayar Açılmadı lenovo v310 modelin bataryası içinde oldu için alt kapağı söküp içinden dikkatli bir şekilde bios pilini ve bataryası soketten dikkatli çıkardım 5 dk. kadar bekledikten sonra bilgisayar çalıştı..

Teşekkürler faydalı oldu. Benim Laptop da Bios güncelleyin diyordu güncelledikten sonra açılmazsa ne yapacağımı biliyorum artık. :D

Kendi sitesinden laptop modeline uyumlu en son sürüm bios indirdiysen açılmaması normal değil.

Bence bios kurulumu başarısız olmuş. Yeni bios sorunlu olsa ve tam kurulsaydı böyle kolay kurtulamazdın :)

Umarım Hep böyle şanslı olursun :D

Kendi sitesinden laptop modeline uyumlu en son sürüm bios indirdiysen açılmaması normal değil.

Bence bios kurulumu başarısız olmuş. Yeni bios sorunlu olsa ve tam kurulsaydı böyle kolay kurtulamazdın :)

Umarım Hep böyle şanslı olursun :D
daha öncede benzer sorun oldu ekran geldi ve biostan ayarlanmıştı bu güncellemede ekran birdaha gelmedi :) windows hizmetler bölümünden lenovo güncellemeyi kapattım..
ayrıca çöken window pc format atmadan ms-dos ekranında tekrar normalede getirmiştim komutlarla tabi baya yormuştu..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri