lehim teli tavsiyesi

sitede anlatılmış. belki bilgi verir.

Son düzenleme:
Weller

Koçremo vardı şimdi Feray var doya doya kullan bana mısın demez

Soldex markasının telleri nasıl bilginiz var mı?

SN 63 PB 37 lehim amatör kullanım için nasıldır. SN 60 PB 40 göre biraz daha çabuk eriyor diye biliyorum

SN 63 PB 37 lehim amatör kullanım için nasıldır. SN 60 PB 40 göre biraz daha çabuk eriyor diye biliyorum
11. mesajdaki ilk videoyu izlemediniz sanırım izleyiniz. Amatör dahi olsanız hem zaman kaybettirebilir hem yanlara gereksiz taşkınlara sebep olıup üstüne bir de devreniz çalışmadığında hatayı aramakla ekstra zaman çalar saç baş yoldurur. Tercih - zaman sizin ;).

11. mesajdaki ilk videoyu izlemediniz sanırım izleyiniz. Amatör dahi olsanız hem zaman kaybettirebilir hem yanlara gereksiz taşkınlara sebep olıup üstüne bir de devreniz çalışmadığında hatayı aramakla ekstra zaman çalar saç baş yoldurur. Tercih - zaman sizin ;).
Videoyu daha önceden de,YouTube da izlemiştim.Bu ilk video kaliteli ve kalitesiz lehim arasındaki farkı görmek amaçlı çekilmiş bir video değilmi.Şimdi,SN63 PB37 karışımlı lehim amatör kullanımı için uygun değil doğrumu anladım acaba.

Lehim'in markası Kurtel ayrıca Kurtel'in SN60 PB40 karışımlı 0.75 ve 1.6 mm lehim'ini kullandım gayet memnun kaldım.Şimdi merak ettiğim konu ise SN63 PB37 diğer lehime göre daha çabuk eridiği için.Güç katları ve yüksek akım çeken hatlarda soğuk lehime düşer mi?

Son düzenleme:
Kurtel ben de kullandım 1.2 veya 1.6 idi memnundum, bahsettiğiniz lehim telini çevrenizde sorun kullananların deneyimleri tavsiyeleri neler, yoksa alıp ilk tecrübeyi siz yapacaksınızdır :). Güç kartlarında beslemede lafım yok ama yüksek akım devrelerinde dediğim gibi ya kendim tecrübe edeceğim ya da bilinen kendini kanıtlamış eski malzeme kullanırım.

Çevremde kullanan yok maalesef,alıp denemek den başka çare yok o zaman.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri