Lehim makinasi ısınınca korumaya geciyor

Değerli cevaplariniz için teşekkürler peki termostati soksem bisey olurmu

Sargisi yanar. Sökme.

normal havye gini kullanma sonunda yanık tabanca havye ile kalırsın onu tamir etmenin yeni almaktan pahalı olduğunu göreceksin üç vakte...

Bende pemco marka vardi üniversite de. Çift katlı baya güzel bir baskı devre yapmıştım proje ödevi olarak. Hiç hatırlamıyorum böyle termik falan açtığını. Ya ben kibar kullanıyordum 😀
herkes sizin kadar kibar kullanamıyor. ben işe başladığımda büyük patronun makinesini ellemek yasaktı. el havyası aldım ısınana kadar akşam oluyordu (şaka, malzeme sökerken yeterli gelmiyor bazen). gittim tabanca aldım haftasında yaktım. sonra ucuz yollu bir istasyon aldım. bana yetti kalem havya gibi koy çantana istediğin yere götür. son 5 yıldır adam gibi istasyon sahibiyim.

Bende pemco marka vardi üniversite de. Çift katlı baya güzel bir baskı devre yapmıştım proje ödevi olarak. Hiç hatırlamıyorum böyle termik falan açtığını. Ya ben kibar kullanıyordum 😀
Anahtardan yapabilir mi tetikten yani söktüm baktim sargi ve anahtardan baska bisey yok birde ışık var acaba anahtar mi korumali
Anahtardan yapabilir mi tetikten yani söktüm baktim sargi ve anahtardan baska bisey yok birde ışık var acaba anahtar mi korumali

Sargilarin içinde ptc vardır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri