Ledli Sokak Aydınlatmaları Sizce Nasıl ?

83380850.jpg

Akım Sınırlama Devresi

IP 65 Koruma Derecesi

220Volt

250-350 TL Arası

36,42,54,72 watt

Beyaz,Günışığı,Yeşil,Mavi,Kırmızı

42w 1800-2200 Lümen

3500-8000 kelvin

Sizce Nasıl,Şu Anki Aydınlatmanın Yerine Geçer mi ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bu ürünlerin çoğu el yapımı ve kullanılan ledlerın menşeine gore kalıtesı degısıyor. uzak dogu urunlerınde cok sıkıntı cıkabılıyor. LG samsung phılıps gıbı bılındık markaların ledlerı ıle yapılmıs ıse ztn bu fıyata bulman ımkansız.. Kaliteli urunlerın ortalama fıyatı 350 500 tl arası degısıyıor. Bu urun cok kalıtelı gıbı durmuyor. Bu işi yapıyorum ordan bılıyorum.

350 TL'ye iş görecek 72W sokak lambası olmaz...

bu ürünlerin çoğu el yapımı ve kullanılan ledlerın menşeine gore kalıtesı degısıyor. uzak dogu urunlerınde cok sıkıntı cıkabılıyor. LG samsung phılıps gıbı bılındık markaların ledlerı ıle yapılmıs ıse ztn bu fıyata bulman ımkansız.. Kaliteli urunlerın ortalama fıyatı 350 500 tl arası degısıyıor. Bu urun cok kalıtelı gıbı durmuyor. Bu işi yapıyorum ordan bılıyorum.

Ben de aynı fikirdeyim.Az Çok bu işi biliyorum ve bunun muhtemelen lux değeri düşüktür.

42w 1800-2200 Lümen

ben bu değere takıldım. verimi 50 lümen/watt mı gerçekten? yoksa yanlışmı yazılmış?

inanılmaz düşük bir değer bence.

iyi bir ürünün fiyatı cgrclsn arkadaşımın dediği gibi 500 tl nin altına bulman neredeyse imkansız gibi bende aynı şekilde led aydınlatma işi yapıyorum 1000 adet ve üzeri alımlarda 550tl + kdv gibi bir rakam sunuyorum müşterilere kullanılan ledler ise japon malı nichia yada alman malı osram kullanmaktayım.

diğer lambalara göre ışık şiddetinin de fazla olması mühtemel tavsiye edilir...

Cevabınız İçin Çok Teşekkür Ederim :)

Çok Teşekkür Ederim :))

350 TL'ye iş görecek 72W sokak lambası olmaz...

Çok Teşekkür Ederim :)

Ben de aynı fikirdeyim.Az Çok bu işi biliyorum ve bunun muhtemelen lux değeri düşüktür.

lumen ve kelvin değeri yazılmış.. Teşekkürler :)

42w 1800-2200 Lümen

ben bu değere takıldım. verimi 50 lümen/watt mı gerçekten? yoksa yanlışmı yazılmış?

inanılmaz düşük bir değer bence.

değer doğru,düşükmüş.. Teşekkürler :)

iyi bir ürünün fiyatı cgrclsn arkadaşımın dediği gibi 500 tl nin altına bulman neredeyse imkansız gibi bende aynı şekilde led aydınlatma işi yapıyorum 1000 adet ve üzeri alımlarda 550tl + kdv gibi bir rakam sunuyorum müşterilere kullanılan ledler ise japon malı nichia yada alman malı osram kullanmaktayım.

Çok Teşekkür Ederim :))

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri