Led TV satın alma tavsiye

sizde haklısınız, durum vahim, teknoloji ilerledikçe tamir zorlaştıkça bu servis işleri daha çamura yatma olayına döndü demektir, hiç değilse yetkili servislerin bu anakart tamir yada ücretsiz değiştirme işini yapmalarını beklerdim sonuçta kendi ürünleri değil mi..

sizde haklısınız, durum vahim, teknoloji ilerledikçe tamir zorlaştıkça bu servis işleri daha çamura yatma olayına döndü demektir, hiç değilse yetkili servislerin bu anakart tamir yada ücretsiz değiştirme işini yapmalarını beklerdim..
bu güne kadar komşum kızım dediğim insan elektrikli cezvemi garantiden değiştirdi, arzum blendırımı benim hatam olmasına karşın yeniletti(0 sıfır ürünle değitirtti) ama 2. arızayı şirket kullanıcı hatası saydığı için hiç bir şey yapamadı, şimdi ben kızıma kardeşime bacıma birşey diyemiyorum "abi elimden birşey gelmiyor" diyor. hadi servise kız şimdi. kızcağız iyi niyetide biliyor kötü niyeti de, bana 1 kıyak yaptı ama 2.sinde benim için üzüldü ben her servis kötü demiyorum ama insanlar para kazanacağım diye bizi keriz yerine koymaları beni üzüyor. adam gibi işini yapanlar söylediklerimi üzerine almasınlar, halkımız da her şeyi garantiye sokmak için binbir yalan söylüyor. yani iki ucu boklu değnek

değnek evet haklısınız, herkes aynı değil tabiki ama işte diğer tarafta da servisin maddi kazancının karşılanması için oynanan oyunlar illaki vardır, saf olmamak lazım.

hocam kardeşiniz iki tv teğiştirdi yazdınız, anakart sorunu muydu yapılamadı yani, birde LG servisi arkadaşınız kötünün iyisi bu tv dediyse haklıdır sanırım bildiği bir şeyler vardır tercihimizi LG ondan yana mı kullansak..

Arkadaşlar yeni tv almayı düşünüyoruz, kullanan yada arızalarını bilenlerin tavsiyelerine ihtiyacım var..

teknosaya bakmışlar 50inç ve fiyat olarak üç model olabilir demişler, kesin değil tabi onlar değil bu model çok iyi diyen varsa olabilir..

markaları değişik ama özellikleri yakın görünüyor, internet bağlantı özelliği önemli bizim için fakat bu tv lerin sistemi hepsi değişikmiş, biri android biri web OS diğeri başka bir şeymiş aralarında ne fark var bilmiyorum..

birinde kumanda arkasında klavyesi var, birinin ekran yanlarında ışıkları var, birinin sesli komut algılaması varmış kafamız çok karıştı.. kullanışlı, uzun ömürlü kesin bunu almalısın bir tavsiyeniz var mı..

Samsung 50RU7400 4K UHD TV

Philips 50PUS7303/12 50"

LG 50UM7450PLA 50"

merhaba , kolay gelsin diyelim ,

fazla para ver iyi çıkmasın kafayı ye
az para ver iyi çıkmasın kafayı ye .
ortası ? ömür biter tv alamazsın çok incelersen .
bir de kafayı taktın mı ?

hiç tv alma . zaten seyredilecek faydalı yayınlar az ,
gerisini yazmamayım daha iyi .

her şeyin hayırlı diyelim . sağlıcakla kalın .

https://tavsiyeforumu.com/

Ölü Piksel , Işık sızması ve Bulutlanma vs Testler yapılmalı
ürün desteği yazılım , ürün deneme testlerine bakın ( firma yönlendirme hissederseniz bakmayın bile ) vs gibi
panel önemli + diğer ( saymakla bitmez )

https://www.youtube.com/results?search_query=tv+tavsiye+2019

Vestel bir ara TV’ye abone ol 2 yıl sonra değiştir kampanyası vardı
15.08.2018 tarihli Resmi Gazete ile “Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmelik”te yapılan değişiklik gereği V Hepyeni abonelik sistemi durduruldu .

bu kampanyada gizli anlayana : tv 2 yıl dayanır , ömrü fazlada olsa geri alacak ( karlı işti )

enayi çok memlekette !!!

vestel ev ve cepe sokulmaz ,
vestel venus telefon aldım 2 yıl kullanırsın diğer gittiği kadar dedim .
gelen ses , ısınma sorunları vs gibi . ( aldığım gün teste gönderdim teknosa geri kabul etmedi dikkat bir yolu geri verirdim ama uğraşmak istemedim satana kadar . ucuz etin yahnisi diyelim .)
teknosa da gözümden düştü .
teknosayı test edin dedim , bir ürün alın geri iade deyim ne yapacaklar .
bu durumu sadece bana yapmışlar diyorum .

ama iş yeri vs gibi alınacaksa olabilir kısmen vestel alınabilir .

Son düzenleme:
değnek evet haklısınız, herkes aynı değil tabiki ama işte diğer tarafta da servisin maddi kazancının karşılanması için oynanan oyunlar illaki vardır, saf olmamak lazım.

hocam kardeşiniz iki tv teğiştirdi yazdınız, anakart sorunu muydu yapılamadı yani, birde LG servisi arkadaşınız kötünün iyisi bu tv dediyse haklıdır sanırım bildiği bir şeyler vardır..
enişte beyin işine ben fazla karışmam, o nederse doğrudur( bizim doğrularımız ve çözümlerimiz onun kesesini bağlamaz) biz ekonomik olana bakarken o değiştir gitsin yapar

arkaplan usta iyi dersin güzel dersin de, evdekiler(hatun kısmına) laf anlatmak biraz zor. bekarlığımda 37 ekran tvim vardı, evlendim gene aynı. futboldan hiç hoşlanmadığım halde bana" adam biraz maç düşkünü olur" dedi neden diye sormadım eşek değilim, o izmir'e annesine gitti ben 55 ekran tv aldım ona sürpriz, yeni evimizi aldık 21 inç ekranda netten indirdim avatarı izlettim "büyük ekranda kim bilir bu ne kadar güzel olur" dedi, gittim 52 inç tv aldım sadece mutlu olsun diye hadi biz kendimizden geçtik te kaşık düşmanlarını ne yapacağız?

ama şimdi çok mutluyum, kaşık düşmanım beni bırakıp gitti(şimdilik yalnız bıraktı diyelim)be. 2 hatunumla mutlu mesut yaşıyorum tek dertleri boğaz, biri pamuk hanım(kedim) bir baal hanım(köpeğim) ne tv me ne içkime ne sigarama karışıyorlar, karınları doysun yeter, yaratan herkese bendeki gibi hatunlar nasip eylesin(bu arada baş belam kızım saymazsak)

arkaplan usta iyi dersin güzel dersin de, evdekiler(hatun kısmına) laf anlatmak biraz zor. bekarlığımda 37 ekran tvim vardı, evlendim gene aynı. futboldan hiç hoşlanmadığım halde bana" adam biraz maç düşkünü olur" dedi neden diye sormadım eşek değilim, o izmir'e annesine gitti ben 55 ekran tv aldım ona sürpriz, yeni evimizi aldık 21 inç ekranda netten indirdim avatarı izlettim "büyük ekranda kim bilir bu ne kadar güzel olur" dedi, gittim 52 inç tv aldım sadece mutlu olsun diye hadi biz kendimizden geçtik te kaşık düşmanlarını ne yapacağız?

ama şimdi çok mutluyum, kaşık düşmanım beni bırakıp gitti(şimdilik yalnız bıraktı diyelim)be. 2 hatunumla mutlu mesut yaşıyorum tek dertleri boğaz, biri pamuk hanım(kedim) bir baal hanım(köpeğim) ne tv me ne içkime ne sigarama karışıyorlar, karınları doysun yeter, yaratan herkese bendeki gibi hatunlar nasip eylesin(bu arada baş belam kızım saymazsak)

karışması sizin sağlığınız ( içki ve sigara ) için , diğer karışma ise ( adam biraz maç düşkünü olur ) evde görmek istemiyorum demek istiyor , benimle ilğilen ama karışmadan .

içki ve siğarayı bırakın bende sizin sağlığınzı düşünerek afınıza sığınarak yazdım .

sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
karışması sizin sağlığınız ( içki ve sigara ) için , diğer karışma ise ( adam biraz maç düşkünü olur ) evde görmek istemiyorum demek istiyor , benimle ilğilen ama karışmadan .

içki ve siğarayı bırakın bende sizin sağlığınzı düşünerek afınıza sığınarak yazdım .

sağlıcakla kalın .
yok öyle değil "küçücük ekrana bakmaktan gözlerim yoruldu" deyince büyük tv almam gerektiğini anladım. içkime kızar haklı 40 yıldır içerim ve hala içiyorum etrafıma zarar vermem sadece evimde içerim dışarıda değil, herkes kendinden sorumludur yaptıkları yada yapmadıkları, inandıkları yada inanmadıkları, önemli olan karşılıklı saygıdır(aynı partiye bile oy vermeyiz çünkü siyasi görüşlerimiz farklı) ben lise mezunuyum o hukukçu ve asla tartışmayız. bu güne kadar yüksek sesle tartıştığımızı bile hatırlamıyorum. herşey karşılıklı sevgi ve saygıya dayanmalı bence ve iyi ki hayatımda var

bu led arızaları konusunda haklısınız ama led değişimi ile hallolsa bile bir tv nin tamir görmesi bile insanı soğutabilir, tüm tv markaları için bu led bozulma arızası aynı sıklıkla mı görülür acaba, misal tv modelinde arkasında iyi bir sogutma olsa ledler için bu arızalar geçiktirilemez miydi..
Led bar takim degisimi hic caninizi sikmasin. Her led tv de olur bu. Panele bir sey olmasin.
Size nacizane tavsiyem ekran koruyucu muhakkak alin. Ekrana birsey olursa hungur hungur aglarsiniz.
Bence vestel alin. Asiri derecede yuksek para vermeyin.
Led tv 4 ile 5 yil arasi yuksek ihtimal ariza verir.( ses var goruntu yok )

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri