Led projektör hakkında sorun ve bilgi

Merhabalar ben de full spectrum 100 watt LED projektör aldım. Fiş bağlantısını yaptım, doğrudan prize bağlayınca sıkıntı yok. Fakat arada bir uzatma kablosuna bağladığım zaman 20 saniye sonra projektör göz kırpmaya başlıyor, pırpırlı yanıyor. Farklı farklı uzatma kablolarında deniyorum 2 metre 10 metre 5 metre 3 metre.... Hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Kaliteli üçlü ve kablolar da denedim, yine uzatma yaptığım zaman bu problemi aşamadım. Neden olabilir sizce?

foto yayınlayın ve bilğileri

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Uzatma prizindeki gerilimi ölçün, farklı uzunluktakilerin kablo kesitleri aynı mı?

Uzatma prizindeki gerilimi ölçün, farklı uzunluktakilerin kablo kesitleri aynı mı?
Evet hepsi 2*1,5 mm². Gerilim gayet iyi çıktı.
foto yayınlayın ve bilğileri
Video yüklemeye çalışıyorum 2 tane de beceremedim. Farklı durumlar da ortaya çıktı. Paylasacağım bu durumları

Gif dosyasına çevirip yüklemeyi denedim o da olmadı. Kısaca özetleyeyim:

Projektörü uzatmaya bağlıyorum ışık pırpırlı oluyor.

Projektörü çoğaltıcı ile birlikte uzatmaya bağlıyorum ışık yine pırpırlı oluyor.

Projektörü çoğaltıcı ile ya da direkt wi-fi kontrollü zamanlayıcıya
IMG_20200417_094356.jpg
IMG_20200417_094452.jpg
IMG_20200417_094518.jpg
IMG_20200417_094550~2.jpg
bağlayıp uzatmaya taktığımda ışık stabil yanıyor.
Pırpır dediğim de bu şekilde oluyor.
GIF-200417_100038.gif

bu durumda sanki wifi nin çıkışına basit bir röle bağlayıp, röleyle led projektörü sürmelisin.(220v luk röle ); projektör söküp akkor flamanlı lamba dener misin ? Yine pır pır olacak mı?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri