Led monitörü nasıl tv yapabilirim.?

Demiras

Üye
Merhabalar resimlerde gördüğünüz led monitörlerden var elimde USB üzerinden film oynatıyor ama girişlerinde başka bağlantı yok aranızda belki deneyen vardır bunlara nasıl pc veya tv görüntüsü aktarabilirim. usb üzerinden.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.47.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.47.jpeg
    78.4 KB · Görüntüleme: 27
  • WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.46 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.46 (1).jpeg
    120.5 KB · Görüntüleme: 23
  • WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.46.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-24 at 00.00.46.jpeg
    149.6 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
USB bağlantısını denediniz mi? Bu tür şeyleri özel kullanım durumları olduğunu biliyorum. Mesela bazı projeksiyon cihazları USB ile bu monitörlere görüntü aktarabilir.

Emin olmamakla birlikte ikinci ekran olarak bilgisayarda görünmesi gerekir diye düşünüyorum.

Merhabalar resimlerde gördüğünüz led monitörlerden var elimde USB üzerinden film oynatıyor ama girişlerinde başka bağlantı yok aranızda belki deneyen vardır bunlara nasıl pc veya tv görüntüsü aktarabilirim. usb üzerinden.

Reklam için kullanılan kısıtlı kullanım ürün cihaz herhalde .

Denerseniz sonucu buraya yazmanız !!!

Uyumu ??????????

Reklam için kullanılan kısıtlı kullanım ürün cihaz herhalde .

Denerseniz sonucu buraya yazmanız !!!

Uyumu ??????????

Merhabalar;
Dediğiniz gibi sadece sunumlarda kullanılan bir monitör bendeki, Bu videoyu siz attıktan sonra izledim. Burada bir program başlatıp görüntüyü çekebiliyor, ben o monitöre nasıl program yüklerim bilmiyorum. Bir adet MI nin hdmi android tabanlı cihazı var hdmi dan usb ye çevirici bulup öyle denemeyi düşünüyorum, bakalım olacak mı. En kısa zamanda deneyip yazarım.

paneli kırık veya sağlam tableti veya cep telefonu veya benzer cihaz ile ara birim gibi kullanıp olabilir düşüncesindeyim.
Tablete program yuklenip
Büyük ekran tablet gibi düşünün

Diğer arkadaşların yorumu ?

Diğer çözüm durumu olabilir düşüncesi.
Link videolar

Monitör ici açılıp panele uygun kart satın alınıp .

https://www.google.com/search?q=monitörü+paneli+tv+yapma&client=ms-android-samsung&prmd=sinv&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwjDpc-10Zv7AhUFYPEDHYsXDykQ_AUIGSgE&biw=360&bih=559&dpr=2#ip=1

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri