Led lazer yapımı

ben alumınyum koşemen içine rezistans koydum yınede olmadı el becerısı gerekıyor :)yaşlanınca o becerıyı kaybettık sanırım:)

Estağfurullah abi kolay iş değil. kalıp olsa belki olabilir diğer türlü zor oluyor. :)

bazen kafayı taktımmı sonunu getırmeden bırakmam kalıp yaptım 15 mm alumınyum plaka içini deldırdım rezistans doşedım plakayı istedığım derecede isittım tost makınesı gıbı pres yaptım bır noktaya kadar şekıllendırdım ama serı değıl en sonunda istanbulda bır plastık enjeksıyon işi yapan bırını buldum adam kalıp yaptı 1500 adet tanesını o zaman 2.25 krştan basıp gonderdı bende kurtulmuş oldum:)

Sosyal medya bu konuda da imdada yetişiyor @tekin126 Ustam, saç düzleştirici ile yapan vardı :).

saç duzleştırıcı derken elektrıklı duzleştırıcımı

olabılır ama bulent ustam ben onuda denedım isi az gelıyor o makınede

180-200.santigrat: sanki ayarı vardı, burda mı okudum emin değilim 90.santigrat: de şekil alırmış şeffaf pleksi.

bende var hanımın yaşi geçtı :) kullanacak kimsede yok ayar 4 kademelı surgulu sviç var son kademesınde plastığı şekıllendıremedım belkı yuksek isi verenlerı vardır benım aldığım uyduruk değıl ama isisi az

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri