Led lamba sigorta attiriyo

zodehala

Üye
20 yillik bina kablolar 1.5 nya olmasina ragmen 30 40 50w led lambalar sigorra attiriyo

Fakat ufu isitici sigorta attirmiyo.

Nedir sıkıntı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
20 yillik bina kablolar 1.5 nya olmasina ragmen 30 40 50w led lambalar sigorra attiriyo

Fakat ufu isitici sigorta attirmiyo.

Nedir sıkıntı
Led lambaları taktığınız duy arızalı olabilir, kablosunu ve duyun bağlantı klemenslerini kontrol edin erime ,renk değişimi varmı .
Lambalar Çin üretimi ,aynı seride arızalı cihazlar olabilir ,bilinen iyi marka ile test edin.
Tesisatta arıza olabilir anahtar buat bağlantıları linye bağlantıları kontrol edilmeli,bunun için yardım almanız gerekebilir.
Sigorta ömrünü tamamlamış ki düşük ihtimaldir ,yüke çok fazla kısa devreye maruz kalan kalitesi düşük sigortalarda görülen bir durum yenisi ile değiştirilerek çözülür.
Kolay gelsin.

Led lambaları taktığınız duy arızalı olabilir, kablosunu ve duyun bağlantı klemenslerini kontrol edin erime ,renk değişimi varmı .
Lambalar Çin üretimi ,aynı seride arızalı cihazlar olabilir ,bilinen iyi marka ile test edin.
Tesisatta arıza olabilir anahtar buat bağlantıları linye bağlantıları kontrol edilmeli,bunun için yardım almanız gerekebilir.
Sigorta ömrünü tamamlamış ki düşük ihtimaldir ,yüke çok fazla kısa devreye maruz kalan kalitesi düşük sigortalarda görülen bir durum yenisi ile değiştirilerek çözülür.
Kolay gelsin.
Sadece led lambada sorun cikariyo.diger tum lambalar sorunsuz...

Sadece led lambada sorun cikariyo.diger tum lambalar sorunsuz...
peki sorun çıkaran o led lamba başka bir binada çalışıyor mu ?

bir ara arızaya gittim sigorta atıyor diye lambanın içindeki elektronik devre arıza yapmıştı ve yaklaşık 15 tane lamba da aynı arızayı yapmıştı aynı marka aynı model seriden almıştık yani lambaların kronik bir problemi mi acaba ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri