Led driver arızası

Merhaba banyodaki ışığın led driverı arızalandı aynısını bulamadım buna yakın değeri nasıl bulurum hangi değere dikkat etmem lazım ne almalıyım yardımcı olabilecek var mı ?

Ekli dosyalar

• 95DC930F-1A31-4D0C-B2F7-FB1B650B8232.jpeg
    95DC930F-1A31-4D0C-B2F7-FB1B650B8232.jpeg
    198.1 KB · Görüntüleme: 31
  • 949A3E8E-E3F8-43BE-9FDE-75F99517A2F5.jpeg
    949A3E8E-E3F8-43BE-9FDE-75F99517A2F5.jpeg
    244.6 KB · Görüntüleme: 27
driverin üzerindeki değerler, çalıştırabilecek ledler için üretilmiştir. sizin armatür kaç watt bilmiyoruz ama o dirivere göre 40 * 54 watt arası 80 ile 165 volt aralığındaki tüm led armatürleri çalıştırır. aynı değerlere sahip başka bir driver de işinizi görecektir. @arkaplan ustam, 3enerji bodrum'um en büyük elektrik mağazalarından biridir, ürün yelpazesi oldukça da geniştir.

driverin üzerindeki değerler, çalıştırabilecek ledler için üretilmiştir. sizin armatür kaç watt bilmiyoruz ama o dirivere göre 40 * 54 watt arası 80 ile 165 volt aralığındaki tüm led armatürleri çalıştırır. aynı değerlere sahip başka bir driver de işinizi görecektir. @arkaplan ustam, 3enerji bodrum'um en büyük elektrik mağazalarından biridir, ürün yelpazesi oldukça da geniştir.
Baba subliminal i bırakıp açıktan reklama başlamışsın maşallah :)

Baba subliminal i bırakıp açıktan reklama başlamışsın maşallah :)
reklam yapacak olsam kendimi pazarlarım. her zaman derim benden bir cacık olmaz diye. kafa bu aralar gidik zaten, serbest konularda soru sordum bir bakıver belki sen bulursun, bu arada eni iyi bulucumuz hz google piri @arkaplan usta da bakıversin. ben gerçekten bu aralar akıl olarak iyi değilim.

reklam yapacak olsam kendimi pazarlarım. her zaman derim benden bir cacık olmaz diye. kafa bu aralar gidik zaten, serbest konularda soru sordum bir bakıver belki sen bulursun, bu arada eni iyi bulucumuz google piri @arkaplan usta da bakıversin. ben gerçekten bu aralar akıl olarak iyi değilim.

Emekli oldum , bilğisayarda tekliyor . İnternet hızı .

emekli.jpg

Teşekkür ederim aradığım cevap buydu elimde benzer özelliklerde başka var o yüzden şüphe etmiştim.

Teşekkür ederim aradığım cevap buydu elimde benzer özelliklerde başka var o yüzden şüphe etmiştim.
mümkün ise armatürünüz driver aldığınız yere götürüp test ederek alınız daha sağlıklı olur, malum nerdeyse değil tümü çin malı. üzerinde yazanlar gerçek değerler olmayabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri