Led armatur driver arizasi

Gokhan79

Üye
Salonda kullandigim 3 adet led armatur den 2 si 1 er hafta arayla sondu. Yeni driver siparis ettim . Eski si 300ma 20w likti. Yeni aldigim 600ma 36w lik. Baglantisini yaptigimda 2 armaturde de ayni seyi yasadim ledler pir pir goz kirpip duruyor. Bende driveri saglam olan 3. Led armaturu bagladim onda da ayni seyi yapti calistirmadi. Flash yapio goz kirpiyor. Sikinti ne olabilir. 2 driver da arizali olabilir mi sizce

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Siz olması gerekenden daha güçlü driver almışsınız. akım ve gücü yüksek bu şekilde lede zarar verirsiniz.

300 ma lik 20 watt ( bu değer maksimum gücünü belirtir ) bir sürücü lazım size. Siz şimdiden ledlerinizden 300 ma geçmesi gerekirken 600 ma geçirmişsiniz. O ledler arızalanmış olma ihtimalleri var.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri