Led Armatür Tavsiyesi

teknik46

Üye
Arkadaşlar bir okul inşaatında kullanılmak üzere kaliteli ve uygun fiyatlı kare tip 60*60 gibi led armatür marka tavsiyeniz nedir? Teşekkürler,

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
o kadar çok çeşit var ki ihtiyacın olanı bütçene göre sen belirle

EAE de varsa,ona öncelik tanıyın.
Fiyata saplanırsanız,sök takla daha
fazlaya ! gelir.Pelsan'ı 2 kere ! düşünün !

Son düzenleme:
İyi Günler Arkadaşlar;

Hazır başlık varken yenisini açmak istemedim. Led bant armatür tavsiyesine ihtiyacım var.
Malum artık eski lambalara elektronik balast bulmak bile zorlaştı. Bozulanları led armatürle değiştirmek zorunda kalıyoruz. Hepimiz için vazgeçilmez bir ihtiyaç oldu. Özellikle fabrika, üretim bantlarında kullanmak üzere armatürler gerekiyor.
Philipsin wt serisi güzel. Ama fiyatları 400 liradan başlıyor. Osram biraz daha pahalı ve işime uygun bir armatür göremedim.
Belki çok meşhur olmayan ama, kaliteli ve uygun fiyatlı armatür tecrübeleri olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Aradığınız elektronik balansın özellikleri nedir ?
İyi Günler Arkadaşlar;

Hazır başlık varken yenisini açmak istemedim. Led bant armatür tavsiyesine ihtiyacım var.
Malum artık eski lambalara elektronik balast bulmak bile zorlaştı. Bozulanları led armatürle değiştirmek zorunda kalıyoruz. Hepimiz için vazgeçilmez bir ihtiyaç oldu. Özellikle fabrika, üretim bantlarında kullanmak üzere armatürler gerekiyor.
Philipsin wt serisi güzel. Ama fiyatları 400 liradan başlıyor. Osram biraz daha pahalı ve işime uygun bir armatür göremedim.
Belki çok meşhur olmayan ama, kaliteli ve uygun fiyatlı armatür tecrübeleri olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri