ld micro

bende pwm ile ilgili program yazdım gayet güzel oldu bunu geliştirmek istiyorum lçd ile pwm i görüp yeni deger girmeye çalışıyom ama beceremedim programla ilgili nettede pek bişi yok ama lader oldugu için bana kolay geldi yardımlaşırsak sevinirim çalışmalarımı diğer topikte yayımladım sende çalışmalarını gönderirsen faydalı olur diye düşünüyorum

merhaba

feritt bana pwm ile ilğili ld micro dosyasını gönderirmisin

arkadaşlar ld programıyla ilgilenmedim ama sn feritt pwm ile ben de uğraşıyorum bu aralar lcd de
pals genişliğini mikrosaniye cinsinden göstertiyom ama program biraz gıcıklık yapıyo programı yazıp derledim protus a ekledim çalıştırdım ilk değerleri gösteriyo artır deyince artırıyo azalt deyince ise pals genişliği fırlıyo yani çok büyük oluyo sonra basılı tutunca da yavaş yavaş azaltıyo çözüm önerilerinizi bekliyorum öyle bişeyki bu mesela alt sınıra gelince bi kere artıra basınca pals genişliği düzeliyo
proteus benle dalga mı geçiyo anlamadım ama çözecem inş

slm..
16f877 lcd ekranı sürüyorum Fakat 2.satırda şunu olsun istiyorum.. gelen analog veriyi dijital olarak okurken sayı olarak 5.00 volt degilde bu şekilde > kademeli olarak ilerlemesini istiyorum..yani giriş düşükken > bu şekilde yükselirken >>> gibi kadememeli olarak ilerlemesini istiyorum ama
bir türlü içinden çıkamadım bir çok örneklerden faydalandım ama olmadı..yardımcı olursanız çok sevinecem..herkese allah kolaylık versin.şimdiden telekkür ederim..

lcd bende göremedim yada anlayamadım lcd ile projesi olan varsa eklesin lütfen

Link hata veriyor
The file could not be found. Please check the download link:(

ldmicro ile yapılmış lcd proje yapabilen varmı?Paylaşabilirmi acaba?..

ld micro ile seri lcd kullanılabiliyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri