ld micro ile dijital numarator

burakayaz

Üye
merhabalar arkadaslar ld micro ile dijital numarator devre yaptım devre proteusta cok guzel calısıyor ama uygulamaya gelince calısmıyor butun baglantıları yaptım duzgun takıldıgım konu 16877 ile yatıgımda ne gibi ayarlama yapıcam ki neden calısmıyor olabilir ? yardımlarınızı bekliyorum

yaptığın deneyi görelim bakalım hatan nerede ona göre yardımcı oluruz

devre proteusta sorunsuz calısıyor uygulamada ne gibi hatalar yapmıs olabilirim osilator de hs mi xt mi yapmam gerekir

yüklediğin yerde dosya bulunamadı diyo hs ve xt ye gelince 4 mhz den yüksek kristal kullanırsan hs yi seç yüksek hız anlamına geliyo ama 4 mhz kullanırsan xt seçebilirsin yalnız şu var ki ld-micro da
ben öyle bi seçenek görmedim bendeki versiondan kaynaklanıyo olabilir sadece kristal frekansı seçiliyo

peki ld micro ile program yazıp uygulamada verim alabilen arkadaslar var mı acaba ?

arkadaslar bu ld micro ile hic bir işe yaramıyor internnete baktım zaten bunu kendi programlama kartları var
dunden beri uygulamalar yapıyorum sonuc hep aynı 0 sakın bu programla iş yapmayın basınız cok ağırır

arkadaşım benim yaptıgım programlar sorunsuz çalışıyor.senin dediğini anlayamadım.

proteusta guzel calısıyor fakat uygulamaya gelincee? ben denedim calısmıyor calıstıran varsa nasıl yapıyorda calıstırıyor calısması bence mucize olur

bilemiyorum .uygulama yapmadım ama senin sorunun bence uygulamadan kaynaklanıyor.yoksa proteuse tada düzgün çalışmaz.sanırım...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri