Lcd monitörü tvye çevirmek

tv de HDMI giriş olmadığına göre cihaz yüksek çözünürlüklü değil.dolayısıyla yapacağınız masrafı alacağınız verimi iyi düşünün.çok akıllıca bir karar değil bence.ayrıca tv yayınlarını nereden alacağınız da önemli.uydu yayınları için farklı,kablo tv veya internet tv için farklı uygulamalar yapmanız gerekecektir.detayrı paylaşırsanız yardımcı oluruz.kolay gelsin.

Dvi hdmi ile ayni cozunurlugu cok rahat karsilar eksigi olmaz fazlasi olur goruntude dunyanin en iyi hd uydu alicisinin cikisida bildigini hdmi degil dvi dir

A10 cihazımdan gönderildi

Uydu alici alirken dikkat etmen standart hdmi cikisi olan cihaz alman mini hdmi olmasin ben hic dvi to mini hdmi kablo gormedim piyasada varmi bilmiyorum

A10 cihazımdan gönderildi

joker__ teşekkürler sanırım aynı boyutlarda bir tv almak daha iyi olacak gibi duruyor..

lcd led tv ve mini hd uydu alıcı aldım.

mini hd uydu alıcıyla lcd monitörümü deneme yapayım dedim. Dvi to hdmi kablom vardı.

Yaptığım denemede görüntü geldi fakat sıkça görüntü gelip gidiyor. monitörden tamam tuşuna basmak gerekiyor . Hata veriyor.Monitör 1050p di.

Deneyecek arkadaşlar için bilgi olsun diye yazıyorum.

Ses içinde nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum.

lcd led tv ve mini hd uydu alıcı aldım.

mini hd uydu alıcıyla lcd monitörümü deneme yapayım dedim. Dvi to hdmi kablom vardı.

Yaptığım denemede görüntü geldi fakat sıkça görüntü gelip gidiyor. monitörden tamam tuşuna basmak gerekiyor . Hata veriyor.Monitör 1050p di.

Deneyecek arkadaşlar için bilgi olsun diye yazıyorum.

Ses içinde nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum.

tahminim uydu alıcısının hdmı çıkısından verdiği ses sinyalleri buna sebep oluyordur çünkü monitor dvi girişinden ses almadıgı için bunun için böyle yapıyor olabilir benim aklıma gelen ilk şey bu internetten hdmı kablonun yapısına bakılım kablo damarındaki ses giden renkleri bulup sadece onları bir noktadan kesmek......

mantıklı bence :) arge lazım biraz :) saygılar ...

Karakoyde çok satılıyor 70 tl uptech kx 102 modeli ben kullanıyorum.istedigin zaman uydu istedigin zaman pc ye geçebiliyon

Merhaba hocam ben dediklerinin hepsini harfiyen yerine getirdim yalnız büyük ekranda çözünürlüğü düşürdüm monitöre geçince açıyor uydu yayınını fakat kısa süre sonra kapanıyor neden yapar sizce

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,806
Son üye
Burak5316

Yeni konular

Geri