Lcd monitörü tvye çevirmek

Extremee

Paylaşımcı üye
Merhabalar,

Elimdeki lcd monitörü tvye çevirmek istiyorum baya bir araştırdım. internet üzerinde çok eski ve çok karışık yalan yanlış bilgiler birikmiş.

Son durum nedir öğrenmek istiyorum .

çevirmek için bana maliyeti ne olur hangi ekipmanları kullanmak gerekir ?

Merhabalar,

Elimdeki lcd monitörü tvye çevirmek istiyorum baya bir araştırdım. internet üzerinde çok eski ve çok karışık yalan yanlış bilgiler birikmiş.

Son durum nedir öğrenmek istiyorum .

çevirmek için bana maliyeti ne olur hangi ekipmanları kullanmak gerekir ?

tv de HDMI giriş olmadığına göre cihaz yüksek çözünürlüklü değil.dolayısıyla yapacağınız masrafı alacağınız verimi iyi düşünün.çok akıllıca bir karar değil bence.ayrıca tv yayınlarını nereden alacağınız da önemli.uydu yayınları için farklı,kablo tv veya internet tv için farklı uygulamalar yapmanız gerekecektir.detayrı paylaşırsanız yardımcı oluruz.kolay gelsin.

hakan1846 yazmayı unuttum evet kusura bakmayın uydu sistemini kullanmayı düşünüyorum..

cihazım eski bilgisayarımın monitörü 22inc 1050p az bir masrafla tvye çevirebileceksem çeviricem yoksa tv alıcaz aynı boyutlarda

mutfak için düşünüyoruz.

hakan1846 yazmayı unuttum evet kusura bakmayın uydu sistemini kullanmayı düşünüyorum..

cihazım eski bilgisayarımın monitörü 22inc 1050p az bir masrafla tvye çevirebileceksem çeviricem yoksa tv alıcaz aynı boyutlarda

mutfak için düşünüyoruz.

Bir kablo ile mumkun olur uydu alicisi hdmi cikisliysa tek ucu dvi tek ucu hdmi olan kablolar var 10 lira civari monitorun hopalorluru varise uydu alicisinin mono ses cikislarina bilirsin kirmizi ve beyaz olur r l diye tek ucu ciftli rca tek ucu monitore ses girisine girecek sekilde 3.5 jack olan ses kablolari var bunlarda 5 lira 20 liraya olur ayriyetten dream boxlarin hd modellerinin hdmi cikislari dvi dir dedigim kablo ile hdmi tv ye baglanir dedigim kablodan bende var bulamaz isen ucreti karsiliginda gonderirim ama uydu alicin hdmi olmasi lazim saygilar:)

A10 cihazımdan gönderildi

Birde haporleri yok ise normal usb olmayan pc hoparloru kulanabilirsin

evet mono girişleri kullanırsam pek kaliteli ses çıkışı olmaz ama ..

bir diğer konuda hdm-i çıkışlı uydu alıcımız yok hdm-i çıkışlı uydu alıcı fiyatları 100tlden başlıyor sanırım.

hoparlör var.

100+20 =120 liraya mal olur gibi düşünüyorum.

Evet en fazlla o kadar telvizyon alacagina ve monitorun cop olacagina hdmi uydu alicisi al anlatmak istedigimi anlamissindir saglikli br sekilde seyrdersin

evet mono girişleri kullanırsam pek kaliteli ses çıkışı olmaz ama ..

bir diğer konuda hdm-i çıkışlı uydu alıcımız yok hdm-i çıkışlı uydu alıcı fiyatları 100tlden başlıyor sanırım.

hoparlör var.

100+20 =120 liraya mal olur gibi düşünüyorum.

Mutfakta kulanilacak tv ye kaliteli ses istersen optik ses girisi olan bir ses sistemi alirsin fiyat onemli degilse :D

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri