Lcd kontrol kartı

herkeze iyi günler dilerim formunuza yeni üye oldum ama uzun zamadır aklımda olan bir proje var. Size danışmak istedim.
Lcd Kontrol Kartı ile laptop ekranlarının hdmi/vga/dvi gibi portlardan ikincil ekran olarak kullanıldığı projeler görüyorum.Elimde büyük 40" lcd ekran paneli var aynı kart kitini kullanarak bunuda bu şekilde kullanma şansım olabilir mi ?

cevaplarınızı bekliyorum :)

Foto sana mı ait netten mi buldun, soru pek açıklama içermiyor, laptopın vga/hdmi çıkışını lcd tvye bağlayabilirsin, 2. monitör olarak değil de aynı görüntüyü verir diye biliyorum.

Her lcd her kartla sürülemez. Kartta lcd de birbirine uyumlu olmalı.

Zaten uyum sağlandıktan sonra ikinci monitör olarak kullanabilirsin gerisi bilgisayarda yazılıma bakar.

yok bana ait değil fotoğraf kartla ilgili bilgi vermesi amacıyla koydum .
Foto sana mı ait netten mi buldun, soru pek açıklama içermiyor, laptopın vga/hdmi çıkışını lcd tvye bağlayabilirsin, 2. monitör olarak değil de aynı görüntüyü verir diye biliyorum.

Her lcd her kartla sürülemez. Kartta lcd de birbirine uyumlu olmalı.

Zaten uyum sağlandıktan sonra ikinci monitör olarak kullanabilirsin gerisi bilgisayarda yazılıma bakar.
bu kartların hmdı girişli olanları var ve elimde lcd panel var 220 v ile çalışıyor bu kart 12 v ile çalışıyor yani laptop panellerine bu kartı taktıgımızda sorunsuz görüntü alabiliyor ekstra bi güç vermeden ama 40" bi panele bağladıgımızda bu kart iş yaparmı uyumlu olanını bulsak bile bu kartla onu çalıştırabilirmiyiz ?

Hatırladığım kadarıyla başka arkadaş tuş takımı sormuştu bu kart için, 40" kadar mümkün mü bilmiyorum arka yüzünde ekran boyutlarıyla ilgili tabloda yumper ayar tarifi var, satın aldığın siteye de göz at.

40" lcd nin fleks baglanti pinleri elinizdeki karta uyuyormu? Kartin manuali yokmu yada satin aldiginiz site v.s. varmi incelemek isterim.

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Sorunun cevabını reklam paneli yapan bir sitede buldum ve bundan sonrası hafta içi irtibata geçerek almak olacak :)

Ekran Alıntısı.JPG

İLGİLİ SİTE : http://dijitalreklamekranlari.com/u...led-ad-board-lcd-controller-card#.Vm3tsfmLQdU

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri