Lcd ekran sürücüsü için besleme

Helppls365

Üye
Eski lcd ekranımı transparan olarak kullanmak istiyorum ama besleme kartı biraz büyük sebebinin arka aydınlatma beslemeside olması olduğunu düşünüyorum bu sebepten lcd ekran sürücüsünü harici besleme ile besleyebilmeyi amaçlıyorum internette benzer projeye denk gelmediğim için uygun kaynakta bulamadım bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Lcd sürücüsü modeli 4H 13U01.A01

Besleme kartınız veya adaptörünüzün fotoğrafını gönderin.

Kart üzerinde sadece besleme kısmı varsa kolay, önce voltajı ve led panel kısmını söktükten sonra akım da ölçülürse bunu yapabilirsiniz.

Söylediğiniz işin küçük ve kolay kısmı, eğer bozmadan paneli sökebilirseniz mesele yok, herşeyi söktükten sonra birde polarize filtre yi sökmek lazım.

Ekteki videoyu seyretmiş olabilirsiniz, seyretmediyseniz, ne kadar zor iş olduğuna bir bakın derim.
Kolay gelsin

Besleme kartınız veya adaptörünüzün fotoğrafını gönderin.

Kart üzerinde sadece besleme kısmı varsa kolay, önce voltajı ve led panel kısmını söktükten sonra akım da ölçülürse bunu yapabilirsiniz.

Söylediğiniz işin küçük ve kolay kısmı, eğer bozmadan paneli sökebilirseniz mesele yok, herşeyi söktükten sonra birde polarize filtre yi sökmek lazım.

Ekteki videoyu seyretmiş olabilirsiniz, seyretmediyseniz, ne kadar zor iş olduğuna bir bakın derim.
Kolay gelsin
Merhaba tüm paneli söküp kasa yan kapağı haline coktan getirdim kartın besleme voltajını bilsem pc güç kaynağı ile çalıştarabilirdim ama malesefki panel kırıldı osebepten vazgeçtim geç cevap için kusura bakmayın

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri