LAUER PCS Programlama

cali79

Üye
Eski tip LAUER PCS (PCS 200, PCS 900) programlamasını bilen yada bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Yeni modellerde pek sorun yaşamıyorum ama eski tiplerde program yazımı, readback ve download yapmayı başaramadım. İlgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
BENDE LAUER PCS MARKA operator panelinde yükleme hatası ile karşılaştım ayrıca modbus ile haberleşmesi ile ilgili bilginizi beklerim ..

lauer programlama kablosu hakkında bilgi verebilecek arkadş var mı?

cali79 ' Alıntı:
Eski tip LAUER PCS (PCS 200, PCS 900) programlamasını bilen yada bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Yeni modellerde pek sorun yaşamıyorum ama eski tiplerde program yazımı, readback ve download yapmayı başaramadım. İlgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
yokmu bu konuda yardımcı olabilecek........

Arkadaşlar eğer Demo ile readback ve download yapmaya çalışıyorsanız sorun çıkabiliyor. Birde çalıştığınız makina mutlaka windows 98 yüklü olmalı, xp'de de çalışıyor ancak readback ve download yapmıyor.

arkadaslar ben bugun denedim xp de upload yada download yapamadım ama win 95 yada 98 de sorunsuz calısıyor sadece sizlerden istediğim ful sürüm programı nereden bulacagız yardımlarınızı bekliyorum

panel PCS 095.2

arkadaşlar lauer hmı ile ilgili Emikon Mühendislikle iletişime geçiniz 2011 ocak ayından sonra lauer ürünleri Beijer Electronics markası adı altında çıkacaktır...

Varsa PCS 900 modeline bağlanmak için programı ve kablo semasının paylasabilir misiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri