Lastik sibop bağlantısını pnömatik bağlantıya çevirmek

Merhaba,

Aracımda kullanmak için taşınabilir hava tankı yapmak istiyorum. Bunun için elimde 12v araç pompası var. Bu pompanın çıkışı lastik sibop başları ile aynı ölçüde ara bağlantılarda pnömatik hortumlar kullanmak istiyorum ancak buna uygun dönüştürücü bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

kompresörünüzün çıkışını görmeden bir şey demek mümkün değil ama

Bir adet komprasör hortumu + pnömatik rekor yada quick kaplin ile işiniz görülür gibi geldi.

Komprasör çıkışı ile hortumu bağlamak direkt mümkün değilse araya ya varsa uygun adaptör alacaksınız yada tornada adaptör yaptıracaksınız.

Merhaba,

Bende zaten bu iş için uygun rekoru arıyorum. Konuyu açmak için altta bağlamak istediğim iki parçayı ekliyorum.(Normalde direk kompresör çıkışını fittinge çervirmek istiyorum ancak sibop bağlantı ile aynı yapıda aynı rekor lazım)

IMG_20190928_231240.jpg

Lastik sübabı diş üstü çapı 7.5mm fitting diş üstü çapı 9.65mm, inch yada metrik olduklarından emin değilim.

Bunun ile ilgili hazır rekorların olması gerektiğini düşünüyorum ancak doğru olanını tespit edemedim. Daha önce kullanmış yada bilen varsa bildirir ise çok memnun olurum.

Merhaba cevabınız için teşekkürkler ancak üründeki resimin bahsettiğim konu ile alakası yok, air fitting ile alakalı bir dönüşüm yapmıyor. Hava komprasöründen aldığı havayı lastiğe bağlamak için kullanılmış ben sistende push-in air fitting kullanmak istiyorum.

1. mesajınıza istinaden öneride bulundum, aracınızın lastiklerine en uygun evrensel çözüm ve sizin kendi komresörünüzdeki olası arızada dışarıdan aynı işi yaptırabilecek yolda kalmayacaksınız.

Diğer seçenekler merkezi lastik şişirme sistemidir, aradığınızı umarım bulursunuz lakin benim gördüğüm valfli bağlantılar siboba göre daha büyük olup ilerde jantı elden çıkarmanızda satmanızda sorun olacağıdır, takipteyim.

Merhaba,

Bende zaten bu iş için uygun rekoru arıyorum. Konuyu açmak için altta bağlamak istediğim iki parçayı ekliyorum.(Normalde direk kompresör çıkışını fittinge çervirmek istiyorum ancak sibop bağlantı ile aynı yapıda aynı rekor lazım)

Ekli dosyayı görüntüle 57649

Lastik sübabı diş üstü çapı 7.5mm fitting diş üstü çapı 9.65mm, inch yada metrik olduklarından emin değilim.

Bunun ile ilgili hazır rekorların olması gerektiğini düşünüyorum ancak doğru olanını tespit edemedim. Daha önce kullanmış yada bilen varsa bildirir ise çok memnun olurum.
Merhaba bulabildinizmi bir çözüm...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri