Laptop Tavsiye

oceanworld

Üye
Arkadaşlar bir konu hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almak istiyorum.Ben laptop alacağım 2bin tl bütçem var.Elektrik çizim programları(autocad,proteus vs.) kullanacağım ve bazende en son oyunları oynayacağım.Bu kriterlere uyan bir laptop marka ve model önerebilirseniz çok memnun olurum.

Oyun düşünüyorsanız bence leptop değilde masaüstü alsanız sizin için daha iyi.Çünkü leptoplarda oyun oynarken belirli bir saatten sonra ısınmaya yol açıyor.

Arkadaşım ben Acad2011 ve inventor 2011 kullanıyorum.
Laptop
Acer Aspire5742G
İşlemci I5 2.67 GHz
Ram 4GB Win7 64Bit

inventor 2013'ü çalıştıramıyor 2011'de de kasma var.

Masa üstü PC
Casper
I7 2.67 GHz 6GB RAM var mükemmel çalışıyor.

MONSTER oyun bilgisayarları var , indirimlerde olanlardan bir tane secebilirsin.

Bende kaliteli bir laptop almayı düşüyorum. Ama hangi marka hangi model almalıyım o konu hakkında şüphelerim var? Forumları gezdim herkes bir marka övüyor. Ama laptop fiyatları hep uçuk.. Donanım bilgim pek yok.. O yüzden oyunları kaldıracak güzel bir bilgisayar modeli verebilir misiniz?

HP,servise 3. gidişinde,servisi tarafından bile tamir edilemedi,sizlere ömür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fazla Para Verme Bence Kimi Pc Lerin Adı var Ben Bilgisayarcıyım. Leptobum Lenovo Kesinlikle Tavsiye Ederim. Örnek 5 milyara Apple Almışsın 1,5 tl ye lenovo almışsın özellikler eşit. Anladın Mı Olayı. Ekran Kartını 256 bir Harici Alman Gerekir. Param var Diosan Kıy İşlemci İ7 İntel Al Remde Minimum 6 GB ve Üzeri Al HDD de 1 TB Filan Al . Sormak İStediklerini Sor Yine Cevaplandırmaya Çalışalım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri