Laptop ekranını monitör olarak kullanmak

Emirxx58

Üye
Arkadaşlar herkese iyi forumlar kununun yeri burasımıdır bilmem şimdiden özür dilerim.
Konu şu ; bir laptop panelini monitor olarak ullanmak istiyorum bunun için hazır lcd controllerlar satılıyor (20$ civarı) fakat elimde paneli arızalı olan bir monitör vardı devresi elimde duruyor bunu kullanarak laptop pamelini kontrol edebilir miyim yoksa bu işe hiç kalkışmamalımıyım ne diyorsunuz?

Arkadaşlar herkese iyi forumlar kununun yeri burasımıdır bilmem şimdiden özür dilerim.
Konu şu ; bir laptop panelini monitor olarak ullanmak istiyorum bunun için hazır lcd controllerlar satılıyor (20$ civarı) fakat elimde paneli arızalı olan bir monitör vardı devresi elimde duruyor bunu kullanarak laptop pamelini kontrol edebilir miyim yoksa bu işe hiç kalkışmamalımıyım ne diyorsunuz?

fakat elimde paneli arızalı olan bir monitör vardı devresi elimde duruyor
uyum durumu ?

diğer
sipariş para değer mi ? karar sizin .
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-lcd-controller-board.html

Ben de universal kart alıp monitör panelini tv ye dönüştürdüm. HAzır kartın artısı var hatta tv kartı alırsan monitör olarak kullanımı mümkün, kit olarak alırsan alıcı göz + kumanda ... zaten usb ve hdmi desteğini hiç saymama gerek dahi yok. Önemli nokta panele göre lvds kablosu olması gerek yani eldeki uygun olmuyor, bu hataya ben de düştüm. Paradan tasarruf edeyim dedim fakat kart geldikten sonra deneyip de çıkış alamayınca tekrar sipariş ver gelmesini bekle ... Büyüklerimizin dediği gibi; vakit nakittir! Artı bendekinin ccfl lambasının biri arızalıydı led aydınlatmaya dönüştürmüş oldum.

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri