Laptop Besleme

aatestr

Üye
Selamûn aleyküm
İyi günler
Laptop modelim Samsung np350v5c laptop hiç tepki vermiyor adaptörle çalışıyordu şimdi hic çalışmıyor öndeki ışıkların hiçbiri yanmıyor tamirciye götürdüm besleme arizasi dedi 250 lira dedi fazla geldi fiyat ben şimdi bilgisayarı soktum bilgi sahibi olan abilerim yardım edebilirse çok sevinirim elektrik elektronik mezunuyum.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamûn aleyküm
İyi günler
Laptop modelim Samsung np350v5c laptop hiç tepki vermiyor adaptörle çalışıyordu şimdi hic çalışmıyor öndeki ışıkların hiçbiri yanmıyor tamirciye götürdüm besleme arizasi dedi 250 lira dedi fazla geldi fiyat ben şimdi bilgisayarı soktum bilgi sahibi olan abilerim yardım edebilirse çok sevinirim elektrik elektronik mezunuyum.

Bazı laptoplar ram leri yandığındada açılmaz üzerindeki ram yada ramleri çıkarıp başka sağlam bi ramla dene bence ondan da olabilir iki adet ram varsa tek tek dene

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğini yaptım abi ama Laptobumda ışıklar hiç yanmıyor tepki yok yani

Adaptör bozulmuş olmasın başka bir adaptörle denedinmi.

Denedim abi

Kesin besleme kartındaysa çoğu laptapta ayrı ana karttan ayrıdır batarya nın konnektörlerine bitişik olur genelde ve adaptör girişinin yakınlarında kendinde değiştirebilirsin marka modeli nedir? Marka ver modelini + besleme kartı fiyatı diye Google de arat muhtemelen vardır ayrı bi kartsa ana karta yapışık değilse

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi model np350v5c s0ctr herşey anakartta abi

çok gıcık sökülen notebooklardanmış...

Valla abi aynen çok gıcık

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye