Lambalı Preamp Çizimi (yardım)

Apchu

Üye
Ben gitarım için bir preamp şeması buldum. Yardımsever bir arkadaş bu şemayı isis'e aktarıp buraya koyarsa çok sevinirim.:eek: :eek: Şema altta:

Şema Burada Tıkla!:)

devrenin besleme voltajı 300 volt. Artı olarak malzemelerini kolay kolay bulamazsınız.
siz başka bir devre arayın bence. Daha basit ve tehlikesiz devreler mevcut.

Peki :D bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? ton kontrolü bol bir devre arıyorum. (300 volt olduğunun farkında değildim gözümden kaçmış :D )

ton kontrol devresi olması şartmı peki? 2 tane 9 volt pille çalışan preamp buldum ben bir tane. pcb side var.

gitar için aradığınıza göre pedal türü bir cihaz arıyorsunuz yanılıyormuyum?

ton kontrol devresi olması şartmı peki? 2 tane 9 volt pille çalışan preamp buldum ben bir tane. pcb side var.

gitar için aradığınıza göre pedal türü bir cihaz arıyorsunuz yanılıyormuyum?

Ton kontrol Şart Benim amfimde ton kontrol için sadece bir düme var o da pek işe yaramıyor benim istediğim bas-treble ayarları ve distortion modu. Pedal olması şart değil. O preampı ben amfinin üstüne koyacağım ondan çıkıp amfiye gireceğim o yüzden pedal türü olması şart değil

KOnu güncel Preamp lambalı olması şart değil!

apchu arkadaşin kulağı hassas tahmın ettığıme gore lambalı amfide ole sıradan yarı ıletkenlı amfiler gıbı değıldır benım çızım proğramım eskı versıyon otomatık çızım yapmıyor basıt kart olsa yapardım ama bıraz karmaşik hatta benım çizim proğramımın kutuphanesındede malzemeler yok olsa sevk sahıbı kardeşımızı kırmazdım:)

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri