Lamba yakma için yardım lütfen

Olabilir tabi ama sonuç olarak verdiğim değerlerden + veya - 20 ohm'lik bir değer farkı olabilir. Siz sormadınızki 220 v mu yoksa 12v mu diye. Zaten 220v ile değil 12v luk bir akım ile yapmayı planlıyorum. Eğer böyle birşey mümkünse tabi.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Olabilir tabi ama sonuç olarak verdiğim değerlerden + veya - 20 ohm'lik bir değer farkı olabilir. Siz sormadınızki 220 v mu yoksa 12v mu diye. Zaten 220v ile değil 12v luk bir akım ile yapmayı planlıyorum. Eğer böyle birşey mümkünse tabi.
evet böyle birşey mümkün ama daha çok elektronik alanı olan bir konu vaktiniz olursa eger yarına size bir devre çizip uploud yapabilirim

Vaktim var tabi FAtih bey ilginiz için çok teşekkürler. çok sevinirim :)
hocam elimden geleni yaparım olumlu yada olumsuz sonucuda bildiririm dediğim gibi daha cok elektronik alanını ilgilendiren bir konu fakat yapılabilir diye tahmin ediyorum

Fatih bey devre ile ilgilenecektiniz? Olacak birşey mi acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri