Ladder Türk Plc Programı...

Salih abi ladder -türk'ü nereden indirebilirim.Görüntülemek için tıkladığımda üyeliğinizi aktifleştiriniz diyıor.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu projenin son durumu nedir?

Maalesef 2011 sonunda tum projeyi bitirdigimiz halde piyasaya cikartamadik. Insallah 2012 sonunda piyasaya cikartabiliriz.

Tek eksigimiz ilk seri uretim ve plastik kaliplari icin gerekli para.

değerli salih abi yeterki isteyelim yapamayacağımız iş çözemeyeceğimiz sorun yok Allah yolunu açık etsin başarılarınızın devamını getirsin saygılarımla

Maliyetli bir iş ama mutlaka bunun da bir çözümü vardır milli gururumuz için keşke herkes taşın altına elini koysa ve destek olsa

Ar-Ge süreci çok yıpratıcı sermayeyi bitiriyor, neyse şimdi maddi problemleri bir nebze aştım. Allah izin verir ise bayramdan sonra üretim için gerekli adımları atmaya başlayacağım. Milli gurur gibi bizim için önemli kavramlar, zenginlerin lugatında yok.

merhaba;
egitim videolarını ızledım gercek anlamda basıte ındırgenmıs guzel bır program elınıze saglık :)

öncelikle yaptığınız program için sizi tebrik ederim ben program işine yeni başladım kendimi geliştirmemde çok faydalı olacağını düşünüyorum yayınladığınız için teşekkürler..............

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri