Kuzey Irak Erbil ketinde çalışacak elektrik ustası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsafsız olma kendine zaman tanı :)

maş az erbilin neresinde ben bir buçuk yıl çalıştım erbilde 2000 dolar alıyordum vila yapıyorduk sizinde vilamı benim numaram 05456041140 ara konuşalım

slm ben 8 yıldır elektrık ısını yapıyorum ararsanız anlasabılırız 0538 352 51 20 fakat en kısa zamanda armanızı rıca ederım

Firma Bilgileri

Firma Adı: BRG COMPANY

Firma Tel - Fax: +964 750 939 61 25

Firma Web Adresi: www.brilliantrolegroup.com

Şehir / Ülke : Kuzey Irak Erbil

Firma Yetkilisi: Kayhan Güzelce

Alınacak Personel Sayısı: 10

Genel Nitelikler Elektrik ustası

Kuzey Irak Erbil Knentünden devam etmekte olan projemizde çalışacak 10 kiişi civarı elektrik ustası aranmaktadır.

Firma kesinlikle sağlam firmadır. Ücret konusunda bir problem yoktur. Çalıştığınız ayın maaşını bir sonraki ayın 15-25 günleri arasında ödenmektedir. Konaklama ve yemekler firma tarafından karşılanmaktadır. Fazla çalışma saatlerinde mesai uygulaması vardır. fazla çalışma mesaisi %50 fazla olaraktır.

Maaş 1500 $

İlgilenen arkadaşlar telefonunu bırakırsalar

Adım Metin çalışkan 15 yıllık elektrik şantiye daire okul otel işyeri hastane bir çok alanda iş tecrübem vardır.7 kişilik ekibim var tekde çalışabilirim numaram 05423436569

4*10 NYY den tut. 1*1000 XLPE kadar bütün ek ve başlıklar yapabiliyorum. Ne yani bu paraya yardımcı olarak gidilmez bile. Piyasası düşük. Gerek yok! .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri