Kuzey Irak Erbil ketinde çalışacak elektrik ustası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam bende yurt dısında çalışmak istiyorum nereden buluyorsunuz böyle işleri yardımcı olurmusunuz banada

Merhabalar ben manisa kırkağaçtan tamer çimen 8 kişilik yurt dışı deneyimi olan elektrik ekibimiz bulunmakta ırakta çeşitli bölgelerinde çalışmış olup eğer uygun görürseni,z siznle çalışmak isteriz tel: 0 546 761 84 22

birillant hangi birillant baydemirlerin birillantimi acaba ?

Tamer bey, ben Ayhan baki zayif akim tesisati uzerine yurtici-yurtdisi tecrubeliyim.Zayif akim uzerine eleman lazim olursa ararsaniz sevinirim.selamlar

Vay be 1500 dolar için insanlar gurbete gitmeyi göze alıyor hemde usta hemde ırak keşke elektrik yerine belediyeye çöpçü falan girseydim

bir arada çoban muhabbeti vardı 1500 liraya çoban bulunmuyor diye amele 120 lira yövmiyo diyor elektrik ustası 50 lira diyorlar ne o biz teknik adamız ustayız bırakın ya bulayım adam gibi bi iş yaparsam bu işi adam değilim

bu maaşlarda şehir dışına dahi zor adam bulunuyor o nedenle fiyatı düzeltin bence zor personel bulursunuz

05353088157 adım Mürsel yılmaz 15 yıllık elektrik ustasıyım maaşta biraz daha uygun bi şey yapabilirseniz çalışmak isterim

Arkadaşım piyasayı sizin gibi adamlar düşürüyor müteahhitler milyon dolarlık daire alıp yarım milyonluk jipe biniyor.. Akıllı olun azıcık akıllı..

Sent from my GT-I9500 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,798
Son üye
jsons

Yeni konular

Geri